Портфоліо Колодійчук Олени Сергіївни з теми: "Зелен-зілля української землі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:17, 22 квітня 2016, створена Колодійчук Олена Сергіївна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Зелен-зілля української землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія

Вік учнів, клас

6клас,11-12років

Стислий опис проекту

Навчальний проект”Зелен-зілля української землі” для учнів 6 класу , назва теми з програми ”Різноманітність рослин”. Гасло: Шанувала ненька, Шанували люди, І я шанувати буду... Характеристика проекту: ● за характером домінантної діяльності — навчально-пізнавальний; ● за предметно-змістовою галуззю — міжпредметний; ● за характером контактів — серед учнів одного класу; ● за кількістю учасників — колективний; ● за тривалістю — короткотривалий. Під час виконання даного проекту учні досліджуватимуть питання”Чи існують рослинні символи в українців?”, зберуть та скомпонують матеріал про покритонасінні рослини- символи України, які представлені різними життєвими формами( дерева, кущі, трави),зясують яке значення мають ці рослини у житті людей; обговорюватимуть, як люди використовують рослини-символи у повсякденному житті; шукатимуть у літературних джерелах згадування про ці рослини та опис їх у віршах,оповіданнях,легендах.Серед учнів буде проведено конкурс малюнку «Рослини-символи України». Діти шукатимуть цікаву інформацію про рослини-символи в літературі та Інтернеті,ілюструватимуть текстову інформацію. Учні узагальнюватимуть матеріали пошуку,створять презентацію, випустять публікацію.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для вікі , в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Зустрічі для оцінювання розуміння учнями наукових матеріалів і письмові роботи для забезпечення зворотного зв'язку, пояснення незрозумілих питань, у разі потреби проводжу додаткові уроки. Заплановані запитання і записи допомагають документувати таке оцінювання проекту. Учні оцінюють письмові роботи один одного і дають розгорнену відповідь. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію та буклет.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери