Портфоліо Рябошапки Ольги Іванівни за проектом "«Головна одиниця мовного спілкування»"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:40, 20 квітня 2016, створена Ryaboshapka26061968 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та тестів. Для виявлення потреби учнів, заповнюється таблиця З-Х-Д ,в якій учні мають описати, що знають про прикметник Оцінюється вміння школярів оцінювати веб-ресурси. Під час заповнення своєї вікі-сторінки школярі використовують Форму оцінювання вікі-сторінки. Вчитель має змогу переглядати записи та коментарів учнів, що дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, надати їм допомогу в потрібному напрямку. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію а також для підсумкового оцінювання. У підсумку роботи учнів оцінюють як вони самі, так і вчитель, котрий керується Формою оцінювання презентації та Формою оцінювання блогу. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.

Варіанти опитування:

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Для зацікавлення учнів учитель демонструє свою презентацію, у якій ознайомлює з темою проекту, з ключовим та тематичними запитаннями, з методом проектів. Для перевірки попередніх знань учнів учитель проводить вхідне тестування. Для визначення навчальних потреб учні заповнюють таблиці «ЗХД». Учитель проводить мозковий штурм, рекомендує літературу і інтернет-ресурси, обговорює з учнями правила безпечної роботи в інтернеті, Авторське право. Учні об’єднуються в групи. Кожній групі дається завдання. Учитель консультує роботу груп. Учні створюють презентацію та тематичний блог. Використовуючи форми оцінювання спільної роботи, учні кожної групи оцінюють себе. При оцінюванні враховуються всі етапи їх роботи, а також оцінка за тестування. Учитель проводить рефлексію, підсумкове оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Вiдкритий свiт

Дати проведення тренінгу

11-23 квітня 2016 року

Місце проведення тренінгу

Комунальний заклад освіти " Середня загальноосвітня школа №56" Дніпропетровської міської ради

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, КЗО СШ № 56, 11 - 23 квітня 2016 року

www.goole.com www.yandekx.ru

www.iteach.com.ua

http://educate.intel.com/uahrojectdesign

htt://ru.wikipedia.org/wik

wikilavesearth.org.ua