Портфоліо Буряк Вери Володимирiвни за проектом "Народнi танцi "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:23, 30 грудня 2015, створена Buryak050881 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Народні танці

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво

Вік учнів, клас

5-6 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект спрямований на активацію діяльності учнів, розвитку їхньої уяви, талантів та фантазії. Виконання проекту передбачає формування практичної діяльності, уміння аналізувати та інтерпретувати отриману інформацію, навчає виражати власне бачення проблеми різними засобами: сприймати її через внутрішній світ, пропускати через свої відчуття, формувати емоційне та духовне ставлення до питань мистецтва та творчості. Цей проект дає можливість глибше пізнати учням себе, свої можливості, відкрити таланти та здібності.Дає можливість доторкнуться до скарбниці народного мистецтва та світової культури. При виконанні проекту учні вивчають тему. Знайомляться з Ключовим та Тематичним питаннями. Насамперед вони повинні навчитися аналізувати інформацію, обробляти її, знаходить відповіді на питання, виражати своє ставлення, висловлювати свою точку зору. Результатом творчої діяльності учнів повинні стати мультимедійні презентації та буклети. Робота передбачається творча.

План вивчення теми (вставити файл)

https://drive.google.com/file/d/0B-upVC0xhUbiX1RBYkhqTmJnT2c/view?usp=sharing

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи проекту учитель проводить: - анкетування з визначення рівня знань з обраної теми; анкетування з визначення навчальних потреб і зацікавленості в темі проекту. Під час роботи над проектом учитель разом із учнями проводять: анкетування для розподілу ролей та об’єднання учнів в малі групи;-анкетування з метою само оцінювання власної діяльності учнів та оцінювання роботи інших членів проектної групи;-анкетування для контролю за дотриманням вимог щодо організації діяльності блогу проекту. В кінці виконання проекту учитель проводить:-визначення рівня підготовки проекту; -визначення індивідуального внеску в проект; визначення самоспрямованості та рівня творчої самостійної діяльності в проекті.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання; проводить опитування; демонструє стартову презентацію. Учні знайомляться з публікацією вчителя

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
1 сторінка
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
2 сторінка
про особливості методу проектів. Учитель разом із учнями створюють план проекту, об’єднуються в малі групи для виконання певних завдань, розподіляють ролі, встановлюють терміни виконання завдань для кожної малої групи. Учні проводять дослідження,які танці притаманні різним країнам світу. Вчитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки,хід обговорення, розв’язання поставлених задач, допомагає учням. В ході робот учні користуються інтернет-ресурсами: шукають на сайтах інформацію,знаходять музичний матеріал,картинки по темі проекту.В кінці роботи на завершальному етапі проекту: учні заповнюють форму для  самооцінюваннята визначення набутих в проекті практичних навичок вищого рівня; -	учитель роздає шаблон для виконання звіту та подає корисні поради для його заповнення; -	з метою формулювання висновків діяльності учні спільно готують про виконану роботу, обмінюються інформацією за допомогою мережі Інтернет.Учні готують презентацію,публікацію по проекту. Учні готуються до захисту проекту та готують доповідь до захисту; -учитель разом із учнями проводять захист головних ідей проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віра Буряк

Фах, навчальний предмет

вчитель,музичне мистецтво

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю"

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

buryak050881@gmail.com

Відомості про тренінг

Вiдкритий свiт

Дати проведення тренінгу

07-19 грудня 2015 року

Місце проведення тренінгу

КЗО "Спеціалізована школа № 55 інформаційно-тенологічного профілю" Дніпропетровської міської ради

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, КЗО СШ № 55, 07 - 19 грудня 2015 року

www.goole.com www.yandekx.ru

www.iteach.com.ua

http://educate.intel.com/uahrojectdesign

htt://ru.wikipedia.org/wik

wikilavesearth.org.ua