Портфоліо Петрик Анна Ігорівна з теми "Здоровий спосіб життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:50, 11 грудня 2015, створена Ann Petrik (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Здоровий спосіб життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Виховна робота,основи здоров"я,фізична культура.

Вік учнів, клас

5 клас, 11 - 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект « Здоровий спосіб життя» призначений для вивчення теоретичного матеріалу на уроках фізичної культури та БЖД та проведення позакласних годин з даної теми. Учні працюють над проектом як на уроках так і вдома, а також на виховних заходах. Досліджують загальні питання здорового способу життя, на що впливає куріння, наркоманія, алкоголізм, її наслідки. Підбирають матеріали, статті з газет, пошук в Інтернеті. Після опрацювання даної теми учні аналізують та роблять висновки, діляться враженнями, власними думками.

План вивчення теми (вставити файл)

Плану вивчення теми

План вивчення теми

План виконання

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вчитель оцінює готовність учнів до виконання проектних робіт та навички володіння комп’ютером. Учні заповнюють таблицю ЗХД. Пропонує інтернет джерела. Використовує власну презентацію. Знайомить учнів з методами , критеріями оцінювання та самооцінювання учнівської роботи. Обгрунтовує важливість публікації. Вчитель здійснює поточне оцінювання, допомагає усунути недоліки, веде журнал спостереження, залучає батьків до допомоги учням у створення планів своїх проектів та самих проектів. По закінченню учні проводять взаємооцінювання, а вчитель оцінює роботи учнів. Форма оцінювання вчителів критерії оцінювання публікації

Протокол самооцінки учня

Оцінка веб сторінки

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учні ознайомлюються із вчительським буклетом, з якого вони мають дізнатися про сам проект, його етапи, цілі та завдання. Займаються пошуком в Інтернеті, вчаться працювати в Publisher для створення веб- сторінку. Складають план роботи, розв’язують поставлені задачі, навчаються складати стислі, змістовні речення, комбінувати текст і зображення, а також створюють,презентацію в Power Point. Проводять анкетування школярів, аналізують його, будують діаграми. Під час створення презентації шукають інформацію в Інтернеті, підбирають малюнки, пишуть статті, виконують творчі завдання, спілкуються з однолітками та створюють публікацію. Учні презентують свою публікацію вчителю. В кінці проекту прводять позакласний захід з теми « Здоровий спосіб життя».

Запобігання вживанню наркотиків підлітками

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді блогу. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. Роздайте учням Форму оцінювання проектів і проведіть її обговорення. Ця Форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Попросіть учнів використовувати Форму, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

2-й тиждень 1. Учні працюють з учительською презентацією. 2. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням.

3-й тиждень 1. Учні закінчують створення мультимедійних презентацій та блогів. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 2. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

Учнівський блог.

Презентація проекту

Учнівська презентація

Буклет

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Петрик Анна Ігорівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізичної культури.

Навчальний заклад

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

Дніпропетровська обл. м. Першотравенськ

Контактні дані

blo1101ndi@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

07-19.12.2015

Місце проведення тренінгу

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Тренери


Фролов Олексій Анатолійович