Портфоліо Кизименко Вікторії з теми: "Запилення квіток"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:00, 25 листопада 2015, створена Kizimenko.viktoriya66 (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва навчальної теми= "Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Не...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"Леся Українка. Дитинство поетеси, роль родини в її вихованні. Неповторний світ дитинства в поезіях “Як дитиною бувало…”, “Мрії”, “Тиша морська”. "

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 р.

Стислий опис проекту

Даний проект дає змогу розширити знання учнів про видатну українську поетесу Лесю Українку, а також дізнатися про її дитинство, роль родини в її вихованні,розвивати навички ідейно-художнього аналізу поезії, а також проаналізувати поезію видатної поетеси. За результатом діяльності проект інформаційно-дослідницький. За складом учасників проект груповий.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Враховуючи вимоги стандартів, складаються критерії оцінювання майбутніх робіт (презентація, буклет, блогу), за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах. За підсумками роботи кожної групи вчителем ведеться бланк контролю, де відзначаються своєчасність виконання роботи, правильність її виконання, логічність викладу і подачі інформації, джерела інформації, творчий підхід, вміння робити висновки, відповідність цілей результатами роботи. Це дозволяє своєчасно скорегувати роботу груп у потрібному напрямку і забезпечити зворотний зв'язок. Для того, щоб з’яcувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель проводить Вхідне оцінювання. Після чого пропонується учням заповнити таблиця ЗХД (учні заповнюють в три етапи: на початку, впродовж проекту, на прикінці), Учні об’єднуються групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході роботи над проектом учні заповнюють листи прогресу роботи над проектом, відповідають на контрольні питання, заповнюють листи для самооцінювання та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Учні використовують Форму оцінювання дослідження для розуміння того, де вони знаходяться в проекті і куди вони рухаються та Форму оцінювання презентації, оцінювання публікації, блогу для самооцінювання свого проекту оцінювання блогу. Також для виставлення оцінки кінцевих результатів використовуються ці ж форми. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Після завершення роботи над проектом проводиться підсумковий урок, на якому учні перевіряють свої знання вихідне оцінювання, презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом

Діяльність учнів та вчителя

Публікація вчителя

Публікація вчителя 2

Перед початком роботи над проектом учні проходять тестування.

1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації.

Презентація вчителя

2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, словниках тощо.

3. Учні знаходять необхідні матеріали; знайомляться з дизайном та оформленням робіт, критеріями оцінювання.

4.Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину

Презентація учнів

Публікація учнів 1

Публікація учнів 2

Опитувальник

Результати опитування

Інструкція

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кіндзерська Олена Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 75

Місто\село, район, область

Кривий Ріг

Контактні дані

kindzerska.elena@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Кривий Ріг, 09 - 21 листопада 2015

Дати проведення тренінгу

з 09.11.2015 - 21.11.2015

Місце проведення тренінгу

КЗШ І-ІІІ ступенів № 103

Тренери

Власенко Тетяна Володимирівна