План вивчення теми "Інфографіка"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:58, 18 червня 2015, створена Olya.kosyanenko (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Інфографіка - що це?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний: інформатика Другорядний: креслення

Вік учнів, клас

9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Інфографіка – що це?» планується для ознайомлення учнів 9 класу з поняттям та можливостями використання інфографіки. Він передбачає вивчення теми за допомогою презентацій і робот в групах. Перед початком роботи учням пропонуються яскраві буклети і плакати. Вони будуть працювати індивідуально з схемами і картками.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До навчальних досягнень учнів з інформатики, які підлягають оцінюванню, належить: - теоретична база знань: уявлення про інформацію, її властивості, інформаційні процеси та інформаційні системи, загальні принципи розв'язування задач за допомогою комп’ютера з використанням програмного забезпечення загального та конкретно-предметного призначення, формулювання проблем і постановку задач, побудову відповідних інформаційних моделей, основи алгоритмізації і програмування, принципи будови та дії комп’ютера, уявлення про можливості використання глобальної мережі Інтернет, пошук потрібних відомостей. - практичні навички: навички роботи з пристроями введення-виведення даних, прикладним програмним забезпеченням загального і навчального призначення – програмами технічного обслуговування апаратної складової, операційними системами, програмами для архівування файлів, антивірусними програмами, редакторами текстів, графічними редакторами, засобами підготовки комп’ютерних презентацій та публікацій, табличними процесорами, системами управління базами даних, інформаційно-пошуковими системами, експертними системами. мультимедійними комп’ютерними енциклопедіями, педагогічними програмними засобами для комп’ютерної підтримки навчання з різних предметів, програмами-браузерами для перегляду гіпертекстових сторінок, програмами для роботи з електронною поштою та телеконференціями, пошуку потрібних відомостей в глобальній мережі Інтернет, створення гіпертекстових сторінок тощо; навички складання, описування та реалізації найпростіших алгоритмів і програм з використанням різних засобів їх подання, зокрема деякої мови програмування. Оцінювання якості підготовки учнів з інформатики здійснюється в двох аспектах: рівень володіння теоретичними знаннями та здатність до застосування вивченого матеріалу у практичній діяльності. Відповідно до ступеня оволодіння зазначеними знаннями і способами діяльності виокремлюються чотири рівні навчальних досягнень школярів з інформатики. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про проблеми збереження запасів прісної води відбувається при заповненні ними таблиці (3 - X - Я - Д).

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сапенко Анна & Косьяненко Ольга

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери