Портфоліо Бузова Наталія

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:15, 17 червня 2015, створена Наталія5 (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Устное народное творчество

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Література, інформатика

Вік учнів, клас

11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Ознакомить учащихся с понятием “фольклор”, его жанрами; показать истоки народного творчества, непреходящие ценности, запечатленные в нем, использовав сравнительно-сопоставительный метод, прививать навыки работы с компъютерными программами

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів розпочинається з опрацювання ними питальника, що допоможе виявити їхнє ставлення до пропонованої теми, зацікавленість у навчальному матеріалі та дасть можливість спрогнозувати майбутній результат. Оцінювання здійснюється на захисті учнівських презентацій. Тут педагог повинен враховувати рівень вміння учня застосовувати ІКТ у процесі навчання, самостійність виконання, кількість та доцільність ілюстративного наповнення.

Оцінювання презентації

ЗХВ

Формуюче оцінювання

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Урок 1 Учні знайомляться з темою проекту, переглядаючи презентацію вчителя «Устное народное творчество», отримують завдання та запитання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту, визначають цінність проекту для себе, вибирають один із запропонованих напрямків роботи: v Збирачі колискових: записують пісні (звукові файли - мр3) своїх мам чи бабусь, порівнюють їх з колисковими піснями сучасними, використовуючи мережу Інтернет. v Дослідники прислів’їв та приказок: розпитують членів своєї родини, які з них найчастіше використовуються в сім’ї, в яких випадках. v Збирачі казок: записують народні казки, які члени родини чули в дитинстві. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, через який організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками. Створюють свої презентації за результатами проектної діяльності. Урок 2 Підводяться підсумки проведеної роботи, демонструються результати на проектній дошці. Роблять висновок: чому вчить нас народна мудрість. Таким чином учні збагачують себе та своє оточення новими знаннями та досвідом. Матимуть навички працювання в групах, навички самооцінювання.

Устное народное творчество

Приклад учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бузова Наталія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель російської мови та літератури

Навчальний заклад

Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області

Контактні дані

bogdanovca@ukr.net

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

08.06.2015 - 20.06.2015

Місце проведення тренінгу

Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Пазіна Н.В., Букрєєва С.О.