Навчальний проект: "Все незвідане відоме"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:56, 30 квітня 2015, створена Kate1993 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Все незвідане відоме

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова і географія

Вік учнів, клас

9 клас,14-15 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект”Все незвідане відоме” був створений для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. В ході проекту учні навчаться вести бесіди, отримають інформацію про визначні пам’ятки архітектури Великої Британії та природні середовища країни. Також учні дізнаються про особливості розташування пам’яток, які залучають туристів з усього світу. Учні будуть проводити навчальне дослідження списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у Великобританії. Вони здобудуть навички лексики та говоріння, розширять свій кругозір із даної теми. Групи ділитимуться на дослідників, мандрівників та географів. Робота над проектами оцінюється в ході роботи. Кінцевим результатом проекту буде учнівська презентація.

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми за методом проектів, щоб допомогти учням розвити навички мислення вищих рівнів та навички 21 століття. На початку проекту проводиться формуюче (вхідне) оцінювання. Таке оцінювання полягає у визначенні Навчальних потреб учнів. Методом такого оцінювання було обрано Думаємо - Об’єднуємось - Ділимося, а інструментом - запитання з підказками; форму для запису узагальнень і запитань. Впродовж роботи над проектом здійснюється моніторинг прогресу учнів. Методами такого оцінювання було обрано метод неформального спостереження і занотовування цікавих випадків, а інструменти: записи збираються в особистій або груповій теці; контрольні списки допомагають утримувати увагу на очікуваній поведінці. А також було обрано метод письмових та усних тестувань і вікторин,а інструментом - запитання тестів і вікторин. Відслідковування прогресу в навчанні учнів відбувається також впродовж роботи над проектом. Наприкінці роботи над проектом оцінюються набуті знання та навички учнів. Обрано метод продуктів діяльності та інструмент- форми оцінювання або форми оцінювання з коефіцієнтами і балами.Оцінювання відомостей з веб-сайтів, які використовують учні в проекті здійснюється згідно контрольного списку для оцінки веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити готовність комп’ютерних програм до роботи,підготувати буклети для учнів про природу Великобританії. На початку проекту учні ділитимуться на такі групи׃ дослідників, мандрівників та географів. У кожній команді буде по 9 учасників, які володітимуть матеріалом на різних рівнях. Та головна задача керівника проекту сприяти створенню дружньої атмосфери, виявити інтерес учнів до завдань, стимулювати їх до нових відкриттів. Робота розпочинається самостійно,потім учні об’єднуються в команди,розв’язують тести різної складності, міркують про правильність тверджень та обговорюють їх, доповнюють речення,вставляють пропущені слова, а потім оголошують всі свої думки класу. Згодом учні отримують свої ролі та завдання: “Дослідники” - повинні дослідити список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Знайти найбільш цікаві пам'ятки та дослідити їх особливості.“Мандрівники” – здійснюють подорож по цим місцям та роблять презентацію,яка буде цікава туристам з різних країн та нададуть поради, де краще відпочивати. “Географи” – будуть міркувати над таким питанням׃ “Чому саме в цьому району розташовані пам’ятки та їх вплив на інфраструктуру міста?” роблять презентацію про визначні місця Великої Британії?” Після виконаної роботи кожна з команд захищає презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коваль Катерина

Фах, навчальний предмет

вчитель іноземної мови

Навчальний заклад

ПНПУ ім.К.Д.Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02.03.15 – 16.05.15

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківська, 34

Тренери

Боднар Лілія Василівна