Портфоліо Мензяк С.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:56, 7 квітня 2015, створена Lanamenzyak (обговореннявнесок) (Вік учнів, клас)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Тарас Григорович Шевченко

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Украінська література, інформатика

Вік учнів, клас

12-16 р. 6-11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним завданням цього проекту є дослідити та взнати щось нове про життя та творчість такого поета як Тарас Григорович Шевченко. Також розглянути його в плані художника. Донести до дітей гірку долю поета та незламність українського духу в любу хвилину.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводитиметься за допомогою форм та тестів, оцінювання учнівських презентації, публікації, wев-сайту, розроблених вчителем та погоджених з учнями, в результаті спільного конструктивного обговорення. Форми мають враховувати зміст, оформлення та організацію відповідних матеріалів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

• Учні збирають інформацію з різних джерел (пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі; ) • Проводиться обговорення, оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої (колективом) інформації у реальному житті. • Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації; • Учні проектують зміст учнівської презентації, займаються її дизайном та оформленням. Формування учнівської презентації дотримуючись інструкцій є проміжним результатом колективної роботи над проектом. • Демонстрація презентацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням (відповідність змісту тематиці, стиль, елементи творчості), що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де має відслідковуватись процес роботи над проектом. • Учні планують створення публікації у вигляді інформаційного бюлетеня. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та інших джерел. • Технологія „мозкового” штурму використовується при проектуванні веб-сайту: уточнюється назва, а з нею, можливо, і назва проекту; обговорюються тематичні та ключові питання; формуються плани практичної реалізації проекту. • В процесі створення сайту учні опановують мистецтво дизайну, реклами, навігації. Для цього до співпраці залучаються відповідні фахівці з числа батьків, випускників, зацікавлених осіб. • Для попереднього аналізу виконаних робіт (публікація, презентація, веб-сайт) учні переглядають критерії оцінювання, розроблені учителем, обговорюють їх та при необхідності погоджують з учителем необхідні зміни та доповнення. • Учні виконують малі проекти – практичні реалізації основного, оформлюють їх відповідним чином та розміщують їх на створеному веб-сайті. • Учні вчаться працювати в колективі створюють блог; вчаться налагоджувати партнерські зв’язки з однолітками. • Робота над малими проектами розкриває внутрішні резерви: учні вчаться моделювати (вивчають графічні редактори, малюють, тощо), складають картинну галерею Т.Г.Шевчека отримують мотивацію до роботи у різних проектах. • Учні проектують сценарій захисту-презентації свого проекту. Вчаться проводити публічні виступи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Мензяк

Фах, навчальний предмет

Вчитель украінськоі мови та літератури

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ № 2

Місто\село, район, область

м. Дунаівці Хмельницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 23 03 2015 р. - 27 03 2015 р.

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ № 2

Тренери

Шмалюк Надія Миколаівна