Портфоліо Ярмоленко Г.М.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:53, 26 березня 2015, створена RostyHelen (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

English speaking countries.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова.

Географія

Вік учнів, клас

14-16 років, 9-11 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета проекту: формувати та розвивати пізнавальну активність учнів; розвивати уміння самостійно набувати нові знання та поєднувати їх в єдину систему; працювати над підготовкою проекту для підвищення інтересу до вивчення англійської мови; щоб учні не тільки бажали побувати у англомовних країнах, але хотіли розмовляти англійською мовою так, як розмовляють англомовні жителі; обґрунтувати доцільність зв’язків англійської мови із зарубіжною літературою у навчально-виховному процесі. Очікувані педагогічні результати: Учні: отримають знання та навички пошуково-дослідницької роботи; усвідомлять важливість вивчення літератури англомовних країн; отримають досвід спілкування з різними людьми; аналізуватимуть, знаходитимуть правильні рішення. Методи реалізації: - дослідницько-пошукова робота; - групова співпраця; - практична робота.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань, умінь та навичок учнів. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД»,анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань, умінь та навичок учнів, а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів, наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також вчитель проводить проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується форма оцінювання само спрямування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя, учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал. Під час роботи над проектом учні вдосконалюють культуру усного та писемного мовлення, читають художні твори, перекладають, вчаться аналізувати, робити висновки. Презентують результати своєї роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ярмоленко Галина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.№2

Місто\село, район, область

м. Дунаївці Хмельницька обл.

Контактні дані

вул. Красінських тел. 31595

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23.03.2015-27.03.2015

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

Тренери

Шмалюк Н. М.