Портфоліо Васильєва В.М.
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Безпека у побуті
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основи здоров'я, інформатика, фізика
Вік учнів, клас
6-10 років, 1-4 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Модуль 2: Учням 1-4 класу пропонується взяти участь у проектній діяльності з метою розгляду питань, що стосуються навчального матеріалу теми «Безпека у побуті». Предмет дослідження школярів трактується в аспекті засвоєння теоретичного та практичного його застосування.
Модуль 9: Під час виконання завдань навчального проекту учні набувають практичного досвіду збору, аналізу, узагальнення, систематизації, оцінювання інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. Учні розширили область своїх знання щодо правил поводження з електроприладами та правил пожежної безпеки. Обговорювали тему проекту. Створили план презентації проекту, працювали в групах. Проаналізували ключові та тематичні питання. Створили презентацію, публікацію та веб блог.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах розповідають один одному що вони знають про безпеку у побуті, це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Такі розповіді та обговорення після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні розуміють основні поняття і елементи техніки безпеки та використовувати їх згодом для з’ясування та повторного пояснення складних для учнів понять.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
На початку учні знайомляться з презентацією вчителя, визначають проблему проекту, формулюють ключові, тематичні та змістові запитання. Учитель об'єднує учнів у групи та розподіляє завдання. Учитель пропонує учням ЗХД-таблицю, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності. На наступному етапі учні вивчають теоритичний матеріал з підручника, з додаткової літератури та Інтернету, визначають напрямок дослідження, об'єднуються у групи та розподіляють ролі у них. Робота в групах: перша група збирає теоритичні відомості про безпеку у побуті та презентує їх учням другої групи. При підготовці проектних робіт учні обирають різні способи представлення свого проекту, зокрема, створення презентації. При цьому вони використовують, заздалегідь розроблений вчителем, контрольний список для оцінювання презентацій, публікацій, веб блогів. Учитель показує презентацію фасилітацію. Підготовка до захисту проекту. Захист проекту. Рефлексія. Вчитель протягом роботи учнів у проекті надаватиме їм підтримку, проводитиме консультації для проектних груп, створюючи список корисних ресурсів Інтернету. Розроблятиме інструкції для створення учнівських прикладів та їх діяльності.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Вікторія Михайлівна Васильєва
Фах, навчальний предмет
вчитель початкових класів
Навчальний заклад
Іванковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
Хмельницька область, Дунаєвецький район, с. Іванківці
Контактні дані
0971640886
vasuliva78@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
23.03.2015 - 06.04.2015
Місце проведення тренінгу
Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Тренери
Цапар Ю.А.