Сценарій свята до ДНЯ МІСТА

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:43, 25 березня 2015, створена Vat (обговореннявнесок) (перейменував «Бла-бла» на «Сценарій свята до ДНЯ МІСТА»: не правильний запис назви статті)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

19 вересня 2014 року В нашій школі відбулося святкування ДНЯ МІСТА

Хочу до уваг и представити сценарій свята, що відбувся:

День міста 16.09.2014р.

(Фанфари на вихід ведучих)

1 ведучий:

Добрий день, шановні вчителі!

2 ведучий:

Добрий день, дорогі учні та гості нашого свята! Щорічно, 18 вересня, ми святкуємо день визволення міста Павлограда від фашистської оку-пації. Цю дату місто щорічно відзначає, як найголовніше своє свято - День міста.

1 ведучий:

Оскільки наше місто було засноване у 1784 році, то сьогодні ми відзначаємо -__230___ річ-ницю нашого міста. Але давайте спочатку повернемося в той далекий 1784 рік.

(чарівний звук)

2 ведучий:

Між крем'яних кряжів прозорі й давні Дніпровські води котяться здаля, А навкруги - степи, ліси і плавні, Слов'янська щедра матінка - земля.

1 ведучий:

Край, де в гаях - пташки й зелений шум. Край хліба, меду, праці й гордих дум, Царі степів тут вільно паслись лосі, Трощили нетрі дикі кабани, Весною трави стигли срібноросі І спочивали гуси восени; Від спеки лис ховався в лопухи І по ногах свистіли ховрахи.

2 ведучий:

Так народилось місто Павлоград - Миле дитя народу - славен град.

1 ведучий:

Ішли роки, пливли десятиліття, Із немовляти виріс богатир, Що брав щита й меча для лихоліття, В погожі ж дні дзвенів під стук сокир.

2 ведучий:

Кипіла Вовча веслами у пісні, Котилась долі слава вмілих чад , В разок славетних міст на Україні Внизався густо людний Павлоград. (пісня «Мій Павлоград»)

2 ведучий:

А на кордоні - воїн юних літ, Мов павлоградський тесаний граніт. Земля й вода пішли навпереріст, І ополчення вдарило покарно, І не даремно плавився граніт. І не водою - кров'ю з берегів Хлюпнула Вовча в пики ворогів. Орда убивць пожежно і хрестато Шипами звірства, шибениць і грат, Як град у сад, як смерть в родинне свято, Ввірвалась нагло в місто Павлоград.

1 ведучий:

Шановні гості, учні. А чи потрібно сьогодні згадувати про війну? Я думаю, що так. До тих пір, поки людство спроможне буде сказати: "Ми не тільки не хочемо війни, ми зробили все, щоб її не було, і її не буде!"

2 ведучий:

Потвори чорні вдерлися з імли І землю густо кров'ю залили, Кати гестапо шастали ночами, Несли напругу, гвалт і шум у дім. Вели людей на страту тисячами. Було тих тисяч - дев'яносто сім. (Лунає мелодія тужливої пісні) На час покрилась тьмою ночі Свята омріяна земля, І чобіт варвара толоче Твої сади, твої поля.

Учень 1

Над тілом обгорілої дитини Схилилась мати: "Люлі,синку, спати..." Розмотувала бережно ряднину І знову починала повивать. А скрізь - страшні сліди бандита. І діти, спалені малі, І матір юную убито, І батько висить на гіллі. (Мелодія обривається)

Учень 2

Нехай же вам, нащадки, звірство це Ударить гнівом кожному в лице.

Учень 3

І для святої помсти на зорі Підпілля стало з ворогом на прі. Горів пісок і корчилися танки. Зчорніли хвилі синього Дніпра. Червоним димом сходили світанки, Зрослася з небом Троїцька гора. Тут не один зробив усе, що міг, І не вернувсь на батьківський поріг.

Учень 4

Будемо гарно вчитися, щоб бути гідними тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення.

Учень 5

Іще були попереду походи, Були бої, Варшава і Берлін. І над землею - райдуга свободи, І ниций кат, приречений на тлін. І на руїнах свастики - солдат, І невгасимий часом біль утрат. О Павлоград! У водах синьозорих Ти красувався вродою колись. Тепер - руїна, згар і чорний порох З воланням помсти в серці запеклись.

1 ведучий

Люди Землі! Убийте війну, прокляніть війну, люди землі, мрію пронесіть через роки і жит-тям наповніть, але про тих, хто уже не прийде ніколи, пам'ятайте! Заради життя на світі, за-ради воїнів, що загинули тоді. Усі вони любили життя, любили своїх батьків, своє місто. Бу-ли вірними друзями, жили щасливо і мріяли про майбутнє. (пісня «Любимый город»)

Учень 5

...З тих пір минуло понад шість десятків літ. Благословен труда краплистий град! Напружив сили гордість України – Шахатарський край - наш Павлоград.

Учень 4

Оселя праці, спорту, доброти, Наук, мистецтв, крилатої мети. Немов сім'я бджолина медоносна, Всі палоградці славляться в труді За широчінь околу, в дальні сосни Мікрорайони вийшли молоді. Вагони наші гулко вдень і вніч Вітрам Вітчизни котяться навстріч.

Ведучий 1

Які ж у нас всі щиросердні люди! Усі скарби душевної снаги!

Ведучий 2

Тож приїздіть у гості звідусюди На павлоградські теплі береги!

Ведучий 1

Цвіти ж у завтра Щедрістю людською, Будуй, співай, навчайся і твори, Хай майорять у небі над тобою Жовто-блакитні наші прапори.

Ведучий 2

І нам залишається лише побажати всім вам Успіхів, здоров’я і сили Родинного благополуччя і віри Нехай наше місто зростає І рідну державу нашу Україну прославляє. (пісня Україна) (Пісня «С Днём рождения город»)

Ведучий 2.

Тож у вересневий день врочистий Відзначаєм свято міста Павлоград ми всі вітаєм І добробуту бажаєм.

Ведучий 1.

Нашим гостям, і всім присутнім бажаємо здоров′я, щастя, душевного спокою, злагоди у ве-ликому домі, який зветься Павлоград.

Звучить фінальна мелодія