Педрада. Модуль 6. гімназія 3 Дніпропетровськ 7 14 29
1. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
група 1 Проблеми: Ризик та загроза Інтернету полягає в тому, що інформацією можуть використати в шахрайських цілях з певною метою. Комп'ютер може бути заражений вірусом, що буде перешкодою для подальшої роботи з ним. Діти можуть увійти на порнографічні сайти, що обов'язково надасть їм психологічну травму. Шляхи вирішення Батьківський контроль, встановлення антивірусного ПО, блокування небаженних сайтів. Зацікавити дітей іншими можливостями Інтернету та іншими програмами. Обмежити час користування дітям Інтернетом.---Ulii110391 10:03, 23 березня 2015 (EET)-Voynova90 10:00, 23 березня 2015 (EET)
2. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді
группа 2
3, Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
Не варто оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету,оскільки відстежити, як вони використовують Інтернет неможливо . Діти повинні самі дотримуватися правил безпеки. Проте необхідно обговорити з батьками та учнями правила використання Інтернет мережі.--Sinklitida2 10:05, 23 березня 2015 (EET)--Liusiena13 10:06, 23 березня 2015 (EET)--Annasolo0122 10:06, 23 березня 2015 (EET)