Портфоліо Зибенкової Лідії Миколаївни з теми "Веселковий світ навколо нас"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:26, 24 березня 2015, створена Yatskiv lyubov (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Веселковий світ навколо нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, математики, природа

Вік дітей

11 клас, 16 - 17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним фізичним змістом проекту є застосування досліду І.Ньютона при визначені кольорової гами світла. Під час роботи над проектом учні будуть виконувати дослід І.Ньютона. Учні мають поглибити свої знання основних відомостей про дисперсію світла,спектр. Учні набудуть навиків організації колективної роботи, виявити явище розкладання білого світла в природі, його практичне застосування.

По закінченню роботи над проектом

— В учнів будуть формуваться навички створення презентацій;

— В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування,осмислення та опрацювання відомостей;

— Учні навчаться переконливо демонструвати відомости,представляти результати своїх досліджень у вигляді вікі-статті, буклету, блогу;

— Учні навчаться оцінювати знайдену в Інтернеті інформацію;

— Учні навчаться збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення, аргументувати та робити висновки;

— Учні навчаться відбирати та систематизувати інформацію з різних джерел ;

— Учні навчаться застосовувати навички письмового спілкування та збирати дані від численних осіб з допомогою інтернет-ресурсів для спілкування – електронної пошти;

— Учні навчаться критично відповідати на ідеї однолітків у ресурсах для спільної роботи – блогах;

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Використовується запитання впродовж вивчення теми для з`ясування розуміння учнями Основних запитань за допомогою Анкетування учнів, а також інших важливих питань з теми.На початку проекту ,для виявлення потреби учнів ,заповнюється дошка запитань з теми,на якій учні пишуть питання,що виникаютьз даної теми. Оцінити вміння дітей оцінювати вебресурси.Під час демонстрації учительської презентації,учні ведуть свої блоги впродовж вивчення теми,вони мають використовувати форму оцінювання блогу,яка спрямовує їх у навчанні.Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при неохідності,скеровувати їх навчання в потрібному руслі.Запросити учнів використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки ,планування, впровадження своїх планів. Використання Форми оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання ,організовано взаємооцінювання у групі враховуючи те ,який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.Оцінено учнів і під час підсумкового обговорення Ключового питання. Впродовж роботи доцільно використовувати [ Онлайн -опитувальник знань учнів] .Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють свій блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Веселка
Веселковий світ

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді блогу. Інструктаж щодо опанування навичками використання цих інструментів повинен щоденно бути включений у процес занять. Роздайте учням Форму оцінювання проектів і проведіть її обговорення. Ця Форма містить огляд очікувань від створеного ними учнівського проекту. Попросіть учнів використовувати Форму, щоб допомогти їм оцінити свій прогрес і те, як просувається їх навчання. Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Тиждень 1. 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі,пресі,тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації.

2-й тиждень 1. Учні працюють з учительською презентацією. 2. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. 3. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням.

3-й тиждень 1. Учні закінчують створення мультимедійних презентацій та блогів. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 2. Демонстрація презентацій, створених з різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

учительська презентація

учнівська презентація

Список запитань до рефлексії

Презентація "Авторське право"

Авторське право

критерії оцінювання публікації

Протокол самооцінки учня

Оцінка веб сторінки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Зибенкова Лідія Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики, математики

Навчальний заклад

Токівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Токівське, Апостолівський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

ZibenkovaLidiya@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.03.2015-28.03.2015

Місце проведення тренінгу

Апостолівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4


Shkola 4.gif

Тренер

Яцків Наталя Ярославівна