Портфоліо Калинюк Ганни Геннадіївни на тему: "Форми дієслова"
=Назва навчальної теми
Форми дієслова
Зміст
- 1 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 2 Вік учнів, клас
- 3 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 4 План вивчення теми (вставити файл)
- 5 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 6 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 7 Відомості про автора
- 8 Відомості про тренінг
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Українська мова
Вік учнів, клас
6 клас, 11-12 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Учні, досягаючи поставлених цілей, зможуть: • Ефективнo формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання • Демонструвати свої можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами • Відчувати відповідальності за результати спільної роботи • Розуміти, роль ефективного спілкування, створювати та використовувати різні види спілкування: усне, письмовове та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. • З’ясувати причинно-наслідкові зв’язки. • Визначати навчальні завдання, виділення головних завдань та здійснення їх без зовнішнього стороннього нагляду
План вивчення теми (вставити файл)
План вивчення теми [1]
План впроваждення теми [2]
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку роботи над проектом проводиться опитування чи анкетування для того, щоб дізнатися про рівень уже набутих знань про дієслово. Декілька учнів показують свої презентації. Щоб розвивати мислення і творчість, створюють асоціативний кущ "дієслово", складають таблиці «ЗХД». Впродовж роботи над проектом учитель проводить консультації, дає завдання,які оцінюють самі учні чи однокласники.Формуються групи дітей, розподіляються ролі, групи отримують своє завдання. Учитель складає форми оцінювання роботи і продукту проекту. Після завершення роботи над проектом проводимо захист, показ презентацій, озвучуємо результати роботи над над таблицями «ЗХД», вчитель оцінює публікації, презентації за раніше визначеними формами оцінювання.
Контрольний список оцінювання [3]
Асоціативний кущ [4]
Таблиця ЗХД [5]
Форма для оцінювання мультимедійної презентації [6]
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Учитель:формулює дослідницьке завдання, проводить опитування за інтересами і здібностями, потім ділить учнів на групи, контролює хід виконання проекту Учень:отримує завдання, шукає інформацію, систематизує її, оформлює і готує звіт про проведену роботу у вигляді проекту.1 тиждень: Провівши попереднє опитування і анкетування, учитель ділить дітей на групи, визначає ролі для учасників,дає потрібні джерела пошуку інформації.Учитель для прикладу демонструє власну презентацію на задану тему. Учні осмислюють отримані завдання, починають пошук матеріалу, прикладів, складають завдання до гри-конкурсу для учнів 7,10-11 класів,учителів.Учні користуються пошуковими програмами інтернету, електронною поштою для обміну думок, здобуті знання викладають на власних блогах.Взявши за приклад учительську презентацію, учні починають створювати власну. Це вже другий тиждень роботи. Протягом третього тижня діти обробляють зібрану інформацію,редагують її, створюють проект, з яким виступають на підсумковому уроці вивчення теми "Форми дієслова".Протягом роботи над темою учитель проводить консультації,часткове оцінювання,пропонує учням самим оцінити свою роботу і роботу однокласника. Для цього учителем розроблені графік і форми оцінювання.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Ганна Калинюк
Фах, навчальний предмет
Вчитель української мови та літератури
Навчальний заклад
КСШ № 107
Місто\село, район, область
Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
09.02.2015 - 21.02.2015
Місце проведення тренінгу
КСШ № 107
Тренери
Власенко Тетяна Володимирівна