Портфоліо Ткаченко Анастасії Дмитрівни за проектом Галопом по Лондону

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:57, 14 березня 2015, створена Анастасия Ткаченко (обговореннявнесок) (ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Галопом по Лондону

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, географія, інформатика.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13років

Стислий опис проекту

Проект проводиться у 7 класі за темою “Сучасний Лондон“. Основною ідеєю проекту є розвиток навичок мислення, а сама: навички учнів збирати інформацію, аналізувати та класифікувати її, обговорювати результати дослідження. Бути компетентними працюючи в групах,надавати допомогу один одному. Вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. На при кінці своєї роботи створюють мультимедійні презентації.

Повний План вивчення теми

План вивчення проекту [1]

Навчальні цілі

       В учнів:
формується стійка мотивація до вивчення англійської мови, любові до англійської культури;
Учні:
ознайомлюються з навчальними закладами Англії,національною їжею, розважальними місцями;
відбувається вироблення вмінь і навичок в усіх видах мовленнєвої діяльності;
формується монологічна та діалогічна компетентності;
ознайомлюються із культурою Англії;
впроваджують та доносити нові ідеї до інших;
розвививають гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного      завдання;
   відбувається формування знань про специфіку англомовної країни, розвиток умінь і навичок учнів сприймати, аналізувати,знаходити  взаємозв’язок з іншими видами мовлення;
    формування англійської культури, творчих здібностей, культури ведення діалогу, розвиток критичного мислення та естетичних смаків учня;
    формування духовного світу учня, його моралі, загальної культури, особистісних рис громадянина України, який усвідомлює свою належність до світової спільноти.В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання інформації в різних групах, аналізу, впорядкування,осмислення та опрацювання інформації про іноземну культуру.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж всього навчання за темою.

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду за допомогою таблиці «З-Х-Д» [2] та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму (асоціативний кущ) [3]. Пропоную учням продивитись презентацію на подану тему [4] -презентацію основних питань роботи над проектом, після чого об'єдную учнів у групи. Наприкінці роботи над проектом повертаємось до таблиці «З-Х-Д».Учні разом із учителем заповнюють останній стовпчик таблиці. В ході роботи над проектом учнівиконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми [5]. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Презентують для оцінювання створені презентації та блог [6],[7]. Після завершення роботи над проектом проводиться підсумковий урок, на якому учні презентують свої результати проектної діяльності, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом.

ІНШІ КОМЕНТАРІ