Портфоліо Сироти Любові за проектом Кути в житті людини

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:58, 3 березня 2015, створена Любовь Сирота (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Кути в житті людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика,математика,географія, трудове навчання

Вік учнів, клас

13років,7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні створять портфоліо проекту, з якого буде видно, як проходить робота над проектом. В ході проекту буде проведено дослідження значення кутів у житті людини людини. Пошук інформації здійснюватиметься в Інтернеті. Учні будуть розробляти публікації та веб-сторінки з малюнками, фотографіями.Створять мультимедійну презентацію, яка буде презентована класу.В результаті проекту учні дадуть відповіді на питання, висунуті і вдосконалені впродовж розробки теми проекту.В кінці проекту проведуть самооцінку своєї діяльності.

План вивчення теми (вставити файл)

Планування реалізації проекту № п /п Що потрібно зробити перед початком проекту? Хто це зробить або допоможе зробити? Коли це слід зробити? 1. Зарезервувати час в комп’ютерній лабораторії або бібліотеці Заступник директора вересень 2. Підібрати друкований матеріал, що буде використовуватись у Проекті Бібліотекар вересень 3. Встановити до папки Вибране закладки на сайти, які будуть використовуватися в проекті Вчитель інформатики вересень 4. Провести додаткове заняття з класом Керівник проекту вересень 5. Призначити спеціальний урочистий вечір для демонстрації закінчених учнівських робіт Керівник проекту жовтень 6. Інформувати батьків учнів про майбутній Проект, в якому приймають участь їхні діти Керівник проекту вересень 7. Запросити вчителів школи для ознайомлення з роботою учнів Керівник проекту жовтень 8. Запросити батьків для допомоги Керівник проекту вересень 9. Розподілити час роботи на комп’ютерах/визначити час роботи по змінах Заступник директора вересень 10. Перевірити URL-адреси, які будуть використовувати учні. Вчитель інформатики вересень 11. Визначити порядок зберігання учнівських файлів на шкільному комп’ютері та можливості доступу до них учнями Вчитель інформатики вересень 12. Придбати/отримати матеріали та приладдя для практичної роботи Керівник проекту вересень 13. Переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з комп’ютером, та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має Вчитель інформатики вересень 14. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання їх роботи в проекті Керівник проекту вересень 15. Проглянути разом з учнями відібраний для проекту матеріал, надати рекомендації для подальшої роботи Керівник проекту Вересень, жовтень 16. Організувати самостійну роботу учнів в проекті Керівник проекту жовтень 17. Обговорити з учнями майбутню форму подання результатів проекту Керівник проекту вересень 18. Запросити батьків за кілька днів до того, як вони мають прийти до школи Керівник проекту вересень 19. Зробити фотографії учнів за роботою Керівник проекту вересень, жовтень 20. Запросити вчителів школи, подивитися, як працюють учні Керівник проекту Лютий, березень 21. Призначити учнівські конференції, присвячені проекту Керівник проекту вересень, 22. Оцінити учнівські проекти Керівник проекту жовтень 23. Провести оцінювання проекту в цілому, отримати відгуки про те, наскільки вдалим він був (ваші власні висновки, висновки учнів, батьків). Керівник проекту жовтень 24. Розіслати листи подяки батькам(особам), що допомогли у реалізації проекту . Керівник проекту жовтень 25. Очистити, видалити допоміжні файли на комп’ютері (комп’ютерах) Вчитель інформатики жовтень 26. Повернути обладнання, книги. Керівник проекту жовтень 27. Призначити презентацію для батьківської громадськості та вчителів школи. Керівник проекту жовтень 28. Включити результати цього проекту в наступні уроки свого навчального предмету, для яких ці Ключове та Тематичні питання є також важливими Керівник проекту жовтень

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При роботі над проектом використовуватиметься формуюче оцінювання. Дані цього оцінювання використовуватимуться для того, щоб коригувати своє викладання та забезпечувати правильне виконання учнями проектних завдань. Якщо регулярно залучати учнів до збору та перевірки відомостей про їхнє навчання, вони допомагають їм ставати відповідальними, самостійними та незалежними учнями. Використовуватиметься також підсумкове оцінювання – яке проводиться наприкінці проектів. Таке оцінювання може допомогти отримати важливу інформацію щодо всього процесу навчання, яка потрібна для аналізу організації та проведення навчання. Буду використані такі методи: анкетування, перегляд презентації вчителя, оцінювання навчальних потреб учнів, консультації та інструменти:опитувальник (тест), журнали спостережень, таблиця «ЗХД», письмові огляди, звіти, форми оцінювання продуктів проекту. Оцінювання проводиться в формі: взаємооцінювання та само оцінювання. Оцінки виставлятимуться при захисті проекту. Використовуватиметься форма «ЗХД» та організаційної діаграми оцінювання. Захист проекту проводитиметься у вигляді виступів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери