Портфоліо Давиденко Лариси Вікторівни з теми "Поняття про оксиди. Окиснення. Горіння. Умови виникнення та припинення горіння"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Поняття про оксиди. Окиснення. Горіння. Умови виникнення та припинення горіння
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Хімія, екологія, фізика, інформатика
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, відвідування екскурсій на місцеві підприємства, де відбувається практичне впровадження даної теми и тісний зв'язок з життям. Учні матимуть змогу: називати склад молекул кисню; навести приклади реакцій розкладу і сполучення; описати поширеність Оксигену і Феруму у природі; охарактеризувати фізичні та хiмічні властивості кисню та заліза, складає рівняння відповідних реакцій, використовуючи прилад для добування кисню; визначити наявність кисню дослідним шляхом; пояснити суть реакцій розкладу і сполучення, процесів окиснення, горіння, колообіг Оксигену; проаналізувати умови процесу горіння; обґрунтовати застосування кисню; оцінити роль кисню в життєдiяльності організмів.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Під час роботи над проектом клас поділяється на 5 груп: 1 група "Хіміки" опрацьовує додатковий матеріал з теми "Горіння". складає рівняння реакцій горіння простих та складних речовин. 2 група "Фізики" досліджують збір цікавої інформації з теми "Повільне окиснення". 3 група "Екологи" підводять підсумки та роблять висновки про умови виникнення і припинення горіння та шкідливий вплив продуктів реакцій горіння на довкілля. 4 група "Пожежники" з'ясовують заходи протипожежної безпеки в побуті та на виробництві. 5 група "Інформатики" створює презентацію з теми "Умови виникнення і припинення горіння та шкідливий вплив продуктів реакцій горіння на довкілля. Значення горіння."