Навчальний проект Нагорної -Шиян Тетяни Іванівни. "Таємниці бабусиної скрині"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:17, 26 лютого 2015, створена TINS (обговореннявнесок) (Оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Таємниці бабусиної скрині

Основні та другорядні навчальні предмети

Фізична культура,технології,інформатика

Вік, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Протягом роботи над проектом "Таємниці бабусиної скрині" учні 7 класу будуть досліджувати регіональні особливості оздоблення виробів. Діти дадуть відповідь на питання: "Які таємниці зберігала бабусина скриня"?. Зможуть розрізняти вироби за технікою виконання, за кольорами, за призначенням та доведуть важливість збереження традицій вишивання у своїй сім’ї .

План вивчення теми

План впровадження навчального проекту

Оцінювання

Оцінювання триває потягом всього проекту. Вхідне оцінювання проводимо у вигляді опитувальника про традиції вишивання та таблиці З-Х-Д та організаційної діаграми, аби зрозуміти якими знаннями з даної теми учні вже володіють, визначитися із питаннями, що є для школярів приорітеними та цікавими. Впродовж роботи над проектом надається дітям контрольний список та форма, для самоперевірки, з чітко розробленими критеріями та вагою, якою користуються діти впродовж всієї роботи над проектом. Наприкінці роботи над проектом надаємю форму для оцінювання блогу. Визначаємо наявність навичок 21 століття. По завершенню роботи над проектом для перевірки навичок і досягнень учнів використовую опитувальник Техніка вишивання

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи над проектом учні ознайомлюються з учительською презентацією в допомогу дітям, в якій їм представлена назва проекту,пошукові питання і методи презентації результатів своєї діяльності. Отримують завдання, складають план роботи над проектом. Для батьків була розроблена публікація для інформування про діяльність учнів і запропоновані ті види допомоги, які вони можуть надати своїм дітям учительська публікація "Допомога батькам і дітям". Діти ведуть пошукову роботу в музеї, вдома з допомогою рідних, використовуючи Інтернет – ресурси. В ході всього проекту використовую різноманітні форми оцінювання для контролю кожного етапу проекту. Використовую для того, щоб весь час бути впевненою у тому, що учні розуміють і усвідомлюють свої навчальні потреби та засвоюють зміст, передбачений навчальною програмою документ фасилітації, надаю консультації. Протягом проекту учні висвітлюють свою діяльтість у блозі.


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Нагорна - Шиян Тетяна Іванівна

Фах, навчальний предмет

Фізична культура, технології

Навчальний заклад

Богуславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Богуслав,Павлоградський район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

nsti2015@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.02.15 - 28.02.15

Місце проведення тренінгу

ДОІППО

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна, Кущова Тетяна Анатоліївна