Педрада тренінгу 13.02.2015.Синельникове.Модуль5.
Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:24, 20 лютого 2015, створена Любовь Сирота (обговорення • внесок) (/* 2 група. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони о...)
1 Група. Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?
1.Обговоримо з учнями тематику проекту.
2. Складаю основні питання, що включають всю тему.
3.Ознайомлю із список літератури, яку учні можуть використовувати при роботі над проектом.
4.Ознайомлю з критеріями оцінювання, які включають основні вимоги освітнього стандарту та програми. 5.Оговоримо час виконання проекту.
6.На протязі всього проекту я буду контролювати та направляти діяльність учнів 7.Постійно консультувати по основних питаннях проекту; Використовувати формуюче оцінювання
2 група. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?
1.Створити блог, в якому учні повинні описати, що вони робили і в які в них виникли при цьому проблеми 2.Запропонувати учневі представити результати роботи на даний момент часу у вигляді демонстрації матеріалів, тестового контролю чи усному вигляді у рамках держстандарту освіти.
3 група. Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 09 лютого - 21 лютого 2015