Портфоліо Миколенко Аліни з теми: "Цікава математика. У країні рівнянь"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:51, 12 лютого 2015, створена Alina Mykolenko (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва проекту= '''''"Цікава математика. У країні рівнянь"''''' =Основний та другорядні (до...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"Цікава математика. У країні рівнянь"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: математика. Другорядні предмети: історія, інформатика, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

14-15 років, 10 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Цікава математика. У країні рівнянь» призначений для аналізу, узагальнення та систематизації теоретичного матеріалу та практичного його застосування у процесі розв’язування лінійних, квадратних та кубічних рівнянь. Знання, які набудуть учні під час виконання навчального проекту стануть фундаментом по підготовці до ЗНО. Важливу роль у проекті відіграє систематичне використання історичного матеріалу, який підвищує інтерес до вивчення математики, стимулює потяг до наукової творчості, пробуджує критичне ставлення до фактів, дає учням уявлення про математику як невід’ємну складову загальнолюдської культури. Особливістю реалізації навчального проекту є досягнення учнями результату через: - здійснення повного аналізу основних типів рівнянь, відповідно рівню навчальних досягнень школярів; - організацію спільної роботи учнів з документами через здійснену індивідуальну роботу.


Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні вчаться: • Підбирати матеріал до поставленої теми; вони будуть вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про лінійні, квадратні і кубічні рівняння; • Ефективно співпрацювати в групі, розподіляти обов’язки; вчаться переконливо демонструвати зібрані відомості про історію виникнення рівнянь; • Ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання; • Використовувати комп’ютерні технології як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації; • Стисло та чітко представляти результати своєї роботи; • Учні набувають навичок високого рівня, спрямованих на підвищення інтересу до вивчення математики та практичного використання набутих знань у повсякденному житті.


Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Аліна Миколенко

Фах, навчальний предмет

вчитель математики,фізики і астрономії

математика,інформатика

Навчальний заклад

Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ступенів Маловисківської райради Кіровоградської області

Місто\село, район, область

с. Плетений Ташлик,

Маловисківський район,

Кіровоградська область

Контактні дані

e-mail: Allichka87 на mail.ru