Обговорення:Портфоліо Максименко Л.В. з навчальної теми "Карта-джерело географічних знань"
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Вдалим є те, що учасники проекту вивчають різні аспекти означених проблем: історичний, математичний, картографічний не зосереждуючи увагу на один аспект. Для кращої та продуктивної роботи учнів в проекті організовані творчі осередки учнів за інтересами, які об’єднуються у дослідницьку групу. Кожен учасник проекту працює за планом реалізації завдань творчої групи, що дозволяє враховувати здібності і нахили учнів із різним рівнем навчальних досягнень, розвивати комунікативну компетентність, сприяти виробленню пізнавальної потреби, розвитку креативності мислення. --Єрьоменко Леся 14:19, 1 лютого 2015 (EET)
Ідеї для покращення
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Процес оцінювання проекту побудований на тому, що спочатку оцінюються вже набуті знання учнів з теми. Це дає змогу вчителю планувати подальшу роботу, та зосереджувати роботу на покращення знань учнів. Позитивним є використання таких методів , як "Асоціативний кущ" та таблиці "ЗХД". Також учні мали змогу залучитися до форми зворотнього зв’язку та самооцінювання – для кращого розуміння того, що від них очікується. --Єрьоменко Леся 14:29, 1 лютого 2015 (EET)
Ідеї для покращення
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Учні вивчали спочатку історичні відомості з данної проблеми. На основі здобутих знань провели дослідження, що дало змогу в повному обсязі розкрити всі питання проекту. --Єрьоменко Леся 14:30, 1 лютого 2015 (EET)