Обговорення:Портфоліо Єрьоменко О.В. з навчальної теми "Народна мораль у сім'ї"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:52, 1 лютого 2015, створена Дербіна Ольга (обговореннявнесок) (Ідеї для покращення)

Перейти до: Навігація, пошук


План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Єрьоменко О.В. вибрала для проекту актуальну тему сьогодення.План вивчення теми складений грамотно, в ньому враховані всі етапи роботи над проектом. Ключове питання поставлене правильно, що дає змогу широко розглянути тему і дати можливість учням попрацювати в групах, навчитись висловлювати свою думку, самостійно добирати матеріал, навчитись користуватися комп'ютером, створити презентацію.Тематичні запитання надають змогу більш детальніше розглянути тему проекту. Стислий опис чітко розкриває завдання і цілі проекту.В розділі "Діяльність вчителя і учнів" описана покрокова діяльність ічителя та учнів - робота на кожному етапі проекту, та очікувані результати. Навчальні цілі відповідають темі проекту, програмі вивчення предмету "Я у світі" та Державному стандарту. --Дербіна Ольга 11:57, 1 лютого 2015 (EET)

Ідеї для покращення

Ідей для покращення немає. --Дербіна Ольга 11:58, 1 лютого 2015 (EET)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Вчитель чітко склав графік роботи над проектом. Правильно розставив приорітетні питання на кожному етапі роботи.Чітко описав свою роботу при підготовці,основній роботі над проектом, та оцінюванні. --Дербіна Ольга 12:05, 1 лютого 2015 (EET)

Ідеї для покращення

Ідей для покращення немає --Дербіна Ольга 12:05, 1 лютого 2015 (EET)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Учнівська презентація має чітку структуру: названа тема проекту, висвічені питання і шляхи їх висвітлення, окрема сторінка презентації висвітлює роботу над питанням,розкрита і висвітлена дослідницька робота учнів, всі матеріали підводять до логічного висновку, вказані джерела, якими користувались учні для створення презентації. Яскраве і доцільне оформлення, що вказує на те, що учні змогли правильно дібрати фон, малюнки до тієї інформації, яку висвітлює кожна сторінка. --Дербіна Ольга 12:20, 1 лютого 2015 (EET)

Ідеї для покращення

Ідей для покращення немає --Дербіна Ольга 12:21, 1 лютого 2015 (EET)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Для оцінювання учнівської роботи над проектом вчитель використав різноманітні засоби оцінювання на кожному етапі, а саме: опитування, журнал спостереження, таблицю ЗХД, контрольний список.Це вказує на те, що вся робота учнів була спочатку проаналізована вчителем , що є необхідним для правильної побудови фасилітації і підвищенню бажанню учнів працювати над темою більш наполегливо.До підсумкового оцінювання вчитель підійшов диференційовано, врахувавши початкові знання учнів з теми, їх розумовий та емоційний стан. --Дербіна Ольга 12:38, 1 лютого 2015 (EET)

Ідеї для покращення

Пропозицій до покращення немає. --Дербіна Ольга 12:39, 1 лютого 2015 (EET)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Враховуючи те, що фасилітація є важливою складовою при роботі кожножо вчителя, Єрьоменко О.В. серьозно і відповідально підійшла до цього питання при роботі над проектом. Фасилітація зроблена у вигляді міні - презентації, де кожна сторінка дає покрокову інструкцію щодо виконання роботи.Вказана тема проекту,завдання поставлені чітко,вказан шлях дослідницької та практичної роботи,описані очікувані результати, надані ссилки до джерел в інтернеті.ВВажаю, що фасилітація зроблена вдало. --Дербіна Ольга 12:51, 1 лютого 2015 (EET)

Ідеї для покращення

Прпозицій для покращення немає. --Дербіна Ольга 12:52, 1 лютого 2015 (EET)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ