Група 2. Модуль 6

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:16, 26 січня 2015, створена Natali1906nik (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Один з доступних засобів безпеки учнів та ефективного використання ними Інтернету – встановити правила користування Інтернетом (ПКІ). ПКІ – це письмова угода, яка описує положення та умови користування Інтернетом і підписується учнями, їхніми батьками та вчителями. ПКІ мають включати правила проведення пошуку в Інтернеті, розміщення на сайтах імен учнів, а також зображень (картинок, фото чи відео) та аудіокліпів з учнями в Інтернеті. Лише укладання документа ПКІ недостатнє для того, щоб забезпечити дотримання учнями описаних правил. Потрібно постійно відслідковувати їх дотримання та бути впевненими, що учні діють відповідально при користуванні Інтернетом.

Навчання учнів безпечній роботі в Інтернеті потрібно починати з початкових класів. Про це повинні дбати як батьки так і вчителі. На батьківських зборах слід проводити тренінги з безпечного користування Інтернетом.Запропонувати перегляд веб-сторінок для отримання докладніших відомостей щодо учнівської безпеки та відповідального використання Інтернету.

http://www.onlandia.org.ua/ukr/ - Онляндія – безпечна веб-країна (для учнів, батьків та вчителів), проект Компанії Microsoft

http://www.bezpeka.com/ - Портал "Центр Інформаційної безпеки"

http://itsecure.org.ua/ - Портал «Інформаційна безпека», закони щодо безпеки та ІКТ

http://www.ukrtelecom.ua/reference/information/security - Безпечний Інтернет , сайт Укртелекому