"Подорожі з піснею, танцем,маршем

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:10, 22 січня 2015, створена Панчук Світлана Григорівна (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Тема: «Чарівний світ опери». Мета: - поглибити уявлення учнів про зв’язок музики з житт...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Тема: «Чарівний світ опери». Мета: - поглибити уявлення учнів про зв’язок музики з життям. - виховувати в школярів здатність сприймати музику як мистецтво,виразне за своєю природою; - усвідомити ,що пісня ,танець і марш стають надійними провідниками у будь-який жанр музичного мистецтва; - формувати вокально-хорові навички; - розвівати вміння інтерпретувати музичні твори і навички яскраво образного виконання; - виховувати естетичний смак; - отворити позитивний емоційний настрій на роботу всіх учнів на протязі уроку. Музичний матеріал: М.Коваль,Опера «Вовк і семеро козенят». Тема Мами-кози. Сцена з ІІ дії «Ігри козенят». Обладнання: портрет композитора М. Коваля; різнокольорові картки з поняттями; аудіо запис, портрет композитора, музичний інструмент, дитячі музичні інструменти. Тип уроку: комбінований. Форма проведення: рольова імітаційна гра. Хід уроку. Учні входять до класу під звучання музики хору «Семеро козенят». I. Організаційний момент. Встаньте, діти, всі ладненько, Посміхніться до гостей, Привітайтесь: «Добрий день!» 1. Музичне привітання. Вчитель: «Добрий день вам, діти! Починаємо урок!» Діти: «Добрий день, учителю! Раді бачити ми Вас!» 2. Повідомлення теми і змісту уроку. - Діти, сьогодні ми з вами проводимо незвичайний урок, тема якого: «Чарівний світ опери». Чого ви очікуєте від нашої зустрічі? Відповіді дітей. II. Актуалізація опорних знань. Вчитель музичного мистецтва: Уявіть, що ви завітали до оперного театру. Слайд з зображенням оперного театру (Одеського, Київського, Львівського) На попередніх уроках ми з вами знайомились з оперою М. Коваля «Вовк і семеро козенят». Слайд. Портрет композитора (на робочому столі у папці «Семінар вчителів музичного мистецтва). Ми з вами слухали музику опери, розучували і виконували теми. А зараз разом пригадаємо що ми називаємо оперою. Діти: Музичний спектакль, в якому всі діючі особи не розмовляють, а співають. Вчитель: Опера – це жанр, який об’єднує музику, літературу, хореографію, декоративно-прикладне мистецтво. Слайд з зображенням «Сонечка»