Портфоліо Гавриленко Юлії Миколаївни з теми: "Елекричні явища в природі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:00, 22 січня 2015, створена Гавриленко Юлія Миколаївна (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Електричні явища в природі"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

До виконання проекту допускаються учні 11 класу, віком 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Метою виконання проекту є розвиток у учнів навичок збору, класифікації та аналізу зібраної інформації, розвиток навичок висувати гіпотези та ідеї, обговорювати результати досліджень. Взявши на себе роль фахівців різних галузей кожна мала група учнів обирає тему, що представляє для них інтерес (природа електричних явищ, запозичення в природи, поводження при зустрічі з електричними явищами), і збирають статистичну інформацію щодо обраної теми протягом певного періоду часу. Використовуючи набуту інформацію учні обирають форму її презентації, що є найбільш придатною для зібраних даних. Коли фактичні дані оформлені, проводяться представлення інформації про електричні явища в природі. Зрештою учні оцінюють і представляють яка природа електричних явищ, що можна запозичити в природи та як поводитися при зустрічі з електричними явищами в природі. Результати своєї роботи учні викладатимуть у вигляді презентацій, публікацій, вікі-статей.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Юлія Гавриленко

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики та астрономії

Навчальний заклад

Юрівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад"

Місто\село, район, область

с. Юрівка, Конотопського району, Сумської області

Контактні дані

gavrilenko.yulya@gmail.com

Відомості про тренінг

тренінг для вчителів фізики, астрономії

Дати проведення тренінгу

19.01 – 27.02.2015

Місце проведення тренінгу

СОППІО

Тренери

Кода Світлана Василівна, Шевченко Тетяна Олександрівна