Портфоліо Репей Л.М.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:36, 10 листопада 2014, створена Romashkadn76 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чорнобиль сьогодні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика. Екологія, біологія

Вік учнів, клас

11 клас,16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним завданням даного проекту є те, щоб звернути увагу на сьогодення чорнобильської зони. Навчити учнів аналізувати фактичний матеріал. Робити висновки та аргументувати власні думки. Закріпити навики роботи з комп’ютером, опанувати цільовий пошук інформації мережі Інтернет.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Інструментарій оцінювання включає різноманітні схеми та карти знань, тести та самостійні роботи. Оцінюються тести, виступи учнів, захисти презентацій, вміння вести дискусію та відстоювати власну думку. Важливість та доцільність віднайденої інформації, дизайн оформлення. Для цього використовується самооцінювання, взаємооцінювання та оцінювання вчителем.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи у проекті «Чорнобиль сьогодні» вчитель роздає батькам буклет, у якому знайомить їх із запланованим проектом. Просить батьків надати згоду для публікації роботи в мережі Інтернет [1], використовуючи при цьому форми дозволу.На початку роботи над проектом учні проходять вхідне тестування , яке дає змогу вчителеві перевірити базові навички з теми, що потрібні для реалізації проекту. З’ясування навчальних потреб буде здійснюватися на основі використання таблиць «ЗХД», презентації вчителя.Вчитель розповідає про авторські права, озвучує мету, завдання проекту та терміни його виконання. Знайомить учнів з основними ресурсами, з яких можна почерпнути інформацію. Розповідає про закон правомірного використання інформації, як при дослідженні можна скористатись матеріалом, захищеним авторським правом. Ознайомившись з даною інформацією, учні складають план дій, діляться на групи, чітко розподіливши між собою ролі. Проаналізувавши результати вхідного тестування, вчитель оцінює початкові знання учнів з даної теми та окреслює коло питань, що їх цікавлять. В ході роботи над проектом вчитель спрямовує діяльність учнів, коригує роботу, виправляє помилки, надає підказки для виконання проекту. Ознайомлює з особливостями створення блогу, в якому прослідковуються етапи роботи.Кожен учасник групи має своє завдання, за виконання якого несе відповідальність: добирають ілюстрації, пишуть коментарі, редагують тексти, тощо. Наприкінці виконання роботи учні систематизують набуті знання, захищають свій проект, [ https://docs.google.com/file/d/0B7w3MKwUQFtxSXd6OEM2UFJkMDQ/edit ], презентації, відбувається обговорення, взаємооцінювання, групи задають одна одній запитання. Враховуючи звіти, презентації та відповіді на питання груп-опонентів вчитель виставляє оцінки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лариса Репей

Фах, навчальний предмет

Фізик, Фізика

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.№2

Місто\село, район, область

м.Дунаївці, Дунаєвецький район, Хмельницька область

Контактні дані

0385831595

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Тренінг проходив з 03.11 по 14.11

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст. №2

Тренери


Ніколаєва Інна Леонідівна