Портфоліо Дух Н.А.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:55, 7 листопада 2014, створена Dukh78 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук
УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
В текст своєї персональної сторінки вписуєте {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці редагувати;
вносите правки в існуючі розділи.


Назва навчальної теми

екологічно чисті джерпела енергії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

екологія, біологія, природознавство, хімія

Вік учнів, клас

15-16 років, 9-10 клас

Стислий опис проекту

Мета та завдання екологічного проекту: ознайомлювати оточуючих із екологічно чистими джерелами енергії, пропагандувати їх використання.

Завдання: виховувати екологічний світогляд та екологічну культуру молоді. Сприяти поширенню екологічних знань. Оволодіти правилами раціонального природокористування. 

Методи дослідження: спостереження, статистичний, балансовий. Структура роботи:

І етап-  організаційний: вивчення досвіду екологічної роботи; 

ІІ етап - інформаційно-просвітницький: випуск екологічної газети; створення книжкової полички; випуск інформаційних буклетів; поширення в селі листівок екологічного напрямку; ІІІ етап- практичний: участь учнів у різноманітних акціях: дослідження впливу ТЕС, АЕС на довкілля; створення проекту "Збереження енергоресурсів"; ІV етап - перспетивний: створити екологічні сторінки в класних куточках.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Етапи і зміст проектної роботи

1. Пошуковий: визначення теми та мети проекту, пошук та аналіз проблеми, висування гіпотези, обговорення методів дослідження.

2. Аналітичний: аналіз вхідної інформації, пошук оптимального способу досягнення мети проекту, побудова алгоритму діяльності, покрокове планування роботи.

3. Практичний: виконання запланованих кроків.

4. Презентаційний: оформлення кінцевих результатів, підготовка та проведення презентації, „захист” проекту.

5. Контрольний: аналіз результатів, коригування, оцінка якості проекту.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На етапі входження до проекту учням пропонується заповнити таблицю “ЗХД”, та попередньо за допомогою діаграми зобразити схематично, кількість людей, які вважають комп’ютер необхідною річчю, а хто – ні, та за допомогою мозкового штурму назбирати попередні відповіді на питання ”Чому сучасна молодь змінює реальне спілкування на комп’ютер?” Впродовж роботи над проектом учні заповнюють “Форму оцінювання командної роботи”, “Форма оцінювання публікації”, та “Контрольний список для оцінювання презентації”, “Форма самооцінювання учнівської роботи”. Це дає змогу відстежити просування роботи над проектом та оцінити рівень змотивованності спільної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Після перегляду вчительської презентації, яка ставить перед учніми завдання, проводиться обговорення усім класом доцільності існування комп’ютера вдома. Заповнюють таблицю З-Х-Д, аби зрозуміти рівень своїх знань на початку проекта. Наприкінці проекту вони знову працюватимуть із даною таблицею, для порівняння результатів проекту. Вчитель пояснює, як вони будуть працювати над проектом. Ставить ключові, тематичні та змістовні питання. При виконанні проекту учні будуть об’єднані в 3 групи. Об’єднання на групи буде проведено на добровільних засадах. Після остаточного уточнення списків груп, в кожній з них буде обрано командира. Кожна з груп отримує своє унікальне завдання та можливість за необхідності залучати до виконання конкретної роботи вільних на цей час учасників інших груп.

[1]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Дух

Фах, навчальний предмет

Вчитель біології, хімії,екології,валеології

Навчальний заклад

Великочернятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

село Великий Чернятин, Старокостянтинівський район, Хмельницька область

Контактні дані

dukh78@i.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03/11-15/11/2014

Місце проведення тренінгу

Пашковецький НВК

Тренери

Поступальська С.В.