Портфоліо Станівчук К.А.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:43, 7 листопада 2014, створена Katiastanivchuk (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Українська драматургія і театр 70-90 років ХІХ століття

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети Основний предмет "Українська література", дотичні предмети "Історія України", "Художня культура", "Музичне мистецтво", "Образотворче мистецтво".

Вік учнів, клас

15 років, 10 клаc

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основні види діяльності учнів: робота в малих групах, вирішення проблемного запитання. Ролі учнів: доповідачі, літературознавці, історик, біографи, дослідники. Продукти діяльності учнів: друковані матеріали, презентація, фотогалерея, інтернетресурси. Учні працюють в малих групах, досліджують проблеми, поставлені перед ними, шукають шляхи опрацювання та вирішення даної проблеми, представляють свої напрацювання однокласникам. На підсумковому уроці з теми учні захищають свої проекти самостійно.

План вивчення теми (вставити файл)

план

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Впродовж теми використання запитань для кращого розуміння учнями теми, основних термінів та проблемних запитань. Учні заповнюють свій дослідницький щоденник, який при необхідності перевіряється вчителем і діяльність учнів скеровується у правильне русло, якщо виникають непорозуміння в роботі. Потрібно надати час учням для редагування проектів та доопрацювання робіт, для взаємного обговорення з однокласниками та вчителем проблем, що виникають у процесі роботи. Дати можливість учням самостійно себе оцінити і свої реальні можливості.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 урок

    Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з ключовим запитанням. Перед початком роботи над проектом вчитель пропонує учням фасилітативний  документ - буклет, за допомогою якого вони можуть ознайомитись із завданнями проекту, планом роботи в малих групах та основними питаннями, а також  розподілити ролі[1].
      Учні:

1. Отримують проблемні питання за темою. 2. Розподіл обов’язків (ролей). 3. Отримують пакет завдань, вчительську презентацію [2] для дослідження, вивчення, опрацювання матеріалу з теми. 4. Представляють результати досліджень. Розподіл ролей

      Історик – готує повідомлення про історичну  добу в Україні 70-90рр ХІХ ст.

Літературознавець-ознайомить учнів з поняттями «корифей», «аматорський», «трупа», «драма», «комедія», «трагедія». Доповідач-презентує проектну роботу Дизайнер - створює презентацію Дослідники-пошук в Інтернеті аудіо -, відеоматеріалів про український театр 70-90 років ХІХ століття, «театр корифеїв». Біографи - повідомлення про письменників, представників театрального мистецтва та видатних драматургів І. Карпенка–Карого та М. Старицького.

Учні обговорюють друкований ресурс (буклет) для збору даних . Учні використовують Форму оцінювання проектів,який допоможе їм відслідковувати свій прогрес у просуванні до завершення проекту і те, як відбувається їх навчання. 2 урок

Учні  обговорюють тематичні  запитання.

- Учні здійснюють пошук інформації. - Учні оцінюють знайдену інформацію.

- Учні навчаються створювати опитувальник. 3 урок

 Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами зі своїх тем. Учні критично оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел.

• Учні досліджують теми в Інтернеті та звітують про пошуки. • Під час роботи над проектом учні застосовують інструкції вчителя щодо створення опитувальника. Учні завершують дослідження.

4 урок Учні створюють мультимедійну презентацію, використовуючи свої контрольні списки для перевірки, редагування та завершення своїх робіт.

Вони мають час для завершення своїх досліджень та для виконання  додаткових досліджень по мірі необхідності.
5 урок

Презентації учнівських проектів (виступи з демонстрацією мультимедійних презентацій)[3], використовуючи форми оцінювання проектів для оцінювання робіт учнів. 6 урок Учні пишуть підсумкову письмову роботу - виконують тести, складені творчою групою.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Станівчук Катерина

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Сахнівці, Ізяславський район, Хмельницька область

Контактні дані

katiastanivchuk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.11.2014-07.11.2014

Місце проведення тренінгу

Тренери