Портфоліо Каменярська С.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:00, 6 листопада 2014, створена Рокоман Наталія (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Національно-визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, світова література, математика

Вік учнів, клас

13 років, 8 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 8 класу з предмету «Історія України» теми « Національно-визвольна війна під проводом Б.Хмельницького»дає можливість учням самостійно пройти всі етапи дослідження обраної теми, формує навички пошукової, аналітичної, творчої діяльності. Учні також мають змогу детально ознайомитися із основними битвами періоду Національно-визвольної війни, вивчити основні поняття, вміти користуватися картою.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку вчитель демонструє [презентацію]. На початковому етапі вивчення теми вчитель демонструє таблицю [З-Х-Д].Також учні ознайомлюються із [навичками, які потрібно мати в ХХI ст.]. Протягом вивчення розділу учні об"єднуються у групи, працюють над вивченням певних історичних джерел

  Чи були події 1648-1654 років війною чи революцією?Учні мають дати відповідь на поставлене питання після вивчення даної теми.

Передивляються відеоматеріали з мережі Інтернет. Слухають коментарі вчителя. Заповнюють організаційну діаграму, таблицю ЗХД, контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні. Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень та контрольний список для оцінки веб сайтів.Учні отримують завдання знайти додаткову інформацію про Національно-визвольну війну в Інтернеті, скласти список посилань.Учитель пропонує оцінити знайдені сайти.Учням пропонується скласти остаточний список використаних джерел. Учні та вчитель обмінюються адресами електронної пошти, логінами Skype та домовляються, коли будуть виходити в чат.

  Вчитель розподіляє учнів на групи:

- Перша група - теоретична частину (історики). - Друга група - статті, публікації та інші джерела з даної проблеми (журналісти). - Третя група - юридична сторона даного питання (юристи).

Для учнів, які мають проблеми у навчанні, вчитель надає шаблон для спільної презентації.

Відповідно до плану впровадження проекту на кожному етапі вчитель надає учням необхідні інструкції, наприклад, інструкцію роботи з історичним джерелом. Захист частин проекту групами учнів. Учитель проводить кінцеве оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери