Портфоліо Загоруйко Надії з теми "Природні лікарі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:45, 31 жовтня 2014, створена Загоруйко (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство -¬ основний навчальний предмет, для вивчення якого пропонується ця тема проекту. Зазначена тема пов’язана з навчальною програмою з природознавства для 3 класу (тема «Жива природа. Цінність рослин для людей»). Крім того учні, реалізовуючи пропонований проект, матимуть змогу отримати нові знання з основ здоров’я та інформатики.

Вік учнів, клас

9-10 років,3 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Пропонований проект слід реалізовувати учнями 3 класів, оскільки він пов'язаний з відповідною темою, що вивчається в курсі «Природознавство». Виконання проекту дозволить поглибити знання учнів з теми. При цьому передбачається пошук відповідної інформації, як в середовищі інтернет, так і серед класичних джерел. Проводиться аналіз отриманої інформації, визначення суспільної думки щодо проблем, на яких акцентується увага у проекті, представлення результатів дослідження у вигляді презентацій, публікації. Під час цієї роботи учні на власному досвіді усвідомлять, що лікарські рослини допомагають людині відновити здоров’я.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання проектів, орієнтована на розвиток навичок 21 століття, допомагає вчителям створювати таке оцінювання, що забезпечує вчителів стратегіями, які вбудовані в навчальний процес, в якому учні глибше розуміють вивчене, думають на більш високому рівні, і стають цілеспрямованими у навчанні.Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення я і мої діти будуть використовувати таку систему оцінювання:стратегії для визначення потреб учнів, через методи- вивчення прикладів учнівських робіт учнів, таблиця З-Х-Д, мозкова атака;стратегія перевірки, розуміння і підтримки - мета пізнання через відео і фото журнали; спостереження, письмові і усні тестування; розвиток самостійності і взаємодії через методи питання, рефлексію, запитання;формальні інтерв´ю, проведення тестів і вікторин. Хід виконання результатів роботи відображаю у журналі досліджень і використовую форму оцінювання портфоліо з персональної бібліотеки оцінювання проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні познайомляться з буклетом про методи проектів та навички 21 століття та усвідомлять тему проекту ключові та тематичні питання. Вчитель створює презентацію, яка повинна організувати , зацікавити учня у роботі. А ще на початку проекту учні познайомляться з учительським буклетом, буклетом та усвідомлять тему проекту, ключові та тематичні питання. Для перевірки початкових знань з теми проекту учням пропоную заповнити таблицю З-Х-Д та показую організаційну діаграму.. Учні об’єднаються в малі групи:І група. Учні збирали інформацію про значення лікарських рослин у житті людини. Підібрали стислий матеріал та малюнки для створення презентації. В результаті роботи створять презентацію.ІІ група. Учні підберуть цікавий матеріал про рослини (прикмети, загадки, вірші, легенди, символи) , підберуть картинки та фотографії для створення публікації.ІІІ група. Учні підберуть питання для вікторини. Проведуть соцопитування серед учнів школи п, побудують діаграму результатів опитування. Весь клас працює з опитувальником в Інтернеті. Кожен вид діяльності учнів буде оцінено згідно розроблених форм оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Надія Загоруйко

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів, 4 клас.

Навчальний заклад

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Місто\село, район, область

м. Фастів

Контактні дані

znaduha на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.10-31.10.14

Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст.№5

Тренери

Грищенко А.П. Семендяй О.М.