Портфоліо Бурлак Н.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:27, 30 жовтня 2014, створена Ludmyla (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Природа керує світом

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, Глобальні проблеми людства

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Під час проекту учням 10 класу потрібно дослідити екологічні катастрофи, які виникли під впливом явищ природи, їх вплив на життя та побут людей. Дослідити теоретичне вивчення проблеми, уточнення суті екологічних катастроф, розкрити джерела забруднення навколишнього середовища, розвивати вміння думати, узагальнювати, робити висновки.

План вивчення теми (вставити файл)

План

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту я проводжу опитування учнів,завдаю запитання, які мотивують навчальну та пізнавальну активність. Обговорюємо основні запитання . Переглядаємо зразки робіт, переглядаємо презентацію. Активно обговорюємо. Працюємо над таблицями. Впродовж роботи надаю консультації щодо виконання самостійної роботи, проводжу спостереження над її виконанням, відбувається анкетування. Наприкінці роботи над проектом відбувається демонстрація робіт. На основі таблиць проводимо самооцінювання, колективне оцінювання та оцінювання учителем.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Актуальність науково-дослідницької роботи полягає в тому, що за допомогою даного матеріалу, зокрема наведених прикладів екологічних катастроф, глибоко ознайомитися з причинами їх виникнення та наслідками, набути умінь та навички на рівні емоцій, а потім формувати знання та організовувати пошукову роботу, усвідомлювати масштаби трагедій; закріплювати вміння, працювати з документами, фотографіями, художньою літературою. При вивчені теми учні досліджують і дізнаються про різні види екологічних катастроф. Щоб з ясувати навчальні потреби учнів я користуюся схемою попереднього оцінювання «ЗХД». Саме вступна презентація допоможе з ясувати навчальні потреби учнів. При вивчені теми учні користуються Інтернетом, вільно шукають додаткову інформацію, обмінюються коментарями, спілкуються. Крім того демонструю учням презентацію про авторське право. Саме приклад учнівської роботи допоможе учням створити власну роботу- блог. Формувати первинні знання про літосферні плити та види їх руху, визначати райони виникнення землетрусів, їх розпізнавання та поводження під час землетрусів; а також про вулкани та райони їх поширення. У ході проекту відбувається оцінювання учнівських робіт і проводиться тестування. За допомогою диференційованих завдань зможу побачити рівень знань засвоєння з даної теми, відслідковую їхній прогрес у навчанні. За допомогою фасилітації учні можуть самостійно розпізнавати екологічні катастрофи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бурлак Ніна Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель, географії

Навчальний заклад

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

с.Шибена, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

3-7 листопада 2014 р.

Місце проведення тренінгу

Тренери