Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього". с. Шибена,3-7 листопада2014р

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Місце проведення тренінгу

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24-28 березня 2014 року

Адреса блогів

Прізвища тренерів

Креденцар Л.О

Список учасників в вигляді посилань на персон

Бурлак Ніна Володимирівна

Блог Буклак Н.В.

Портфоліо Бурлак Н.В.

Біла Ольга Володимирівна

Блог Біла О.В.

Портфоліо Біла О.В.

Воронюк Віта Вікторівна

Блог Воронюк В.В.

Портфоліо ВоронюкВ.В.

Домчук Людмила Василівна

Блог Домчук Л.В.

Портфоліо Домчук Л.В.

Казюк Віталій Олександрович

Блог Казюк В.О.

Портфоліо Казюк В.О.

Морозюк Олександр Петрович

Блог Морозюк О.П.

Портфоліо Морозюк О.П.

Марчук Галина Іванівна

Блог МарчукГ.І.

Портфоліо Марчук Г.І.

Савернюк Надія Володимирівна

Блог Савернюк Н.В.

Портфоліо Савернюк Н.В.

Педради тренінгу

Педрада. Модуль 5. Група 1

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання? На протязі всього проекту вчителі будуть контролювати те направлення діяльності учнів: 1) постійно консультувати по основним питанням проекту; 2) використовувати формуюче оцінювання.

Педрада. Модуль 5. Група 2

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння? Провести початкове оцінювання, виявити їх рівень знань за допомогою розробленої заздалегідь системою тестів, впродовж проводити поточний зріз знань, проміжне опитування, кросворди, вікторини, ребуси.

Педрада Модуль5.Група3

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів? 1. Самооцінка. 2. Оцінка керівника групи. 3. Тестування.

Педрада. Модуль 6. Група 1

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів?

Групи проблем: 1) Проблеми зі здоров’ям а) фізичні (погіршення зору, сутулість, лучовий синдром) б) психологічні (порушення самопочуття, залежність від мережі) 2) Проблеми з навчанням (втрачається здатність читати та слухати інших)

Педрада. Модуль 6. Група 2

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

1. Проводити заняття з учнями на яких розглядаються ризики для учнів під час роботи в мережі. 2. Вчителі-предметники, вчителі інформатики, батьки. Основне - не проводити час в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі. 3. Навчати потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися Інтернетом. Контролювати повинні батьки.

Педрада. Модуль 6. Група 3

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити? Варто, оскільки оцінювання: передбачає пояснення правил безпечного користування Інтернетом; формує культуру користувача; забезпечує увагу учнів до проблем безпеки; застерігає від негативних наслідків. Оцінюємо: вербально, методом заохочення (додатковими балами).

Шаблони

Шаблон:Персональна сторінка

Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія

Шаблон:Форма оцінювання демонстрації Портфоліо