Портфоліо Рогатюк Ольги з теми "Від романтизму до реалізму"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:22, 10 червня 2014, створена Рогатюк Ольга (обговореннявнесок) (Дати проведення тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

ВІД РОМАНТИЗМУ ДО РЕАЛІЗМУ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література. Українська література, історія, художня культура, образотворче мистецтво

Вік учнів, клас

9 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 9 класу , в якому визначаються ціннісні орієнтири школярів,підвищується загальна та літературна освіченість,формується вміння усвідомлювати прочитане,розширюються культурно-пізнавальні орієнтири. Під час реалізації проекту будуть проводитися опитування,опрацювання різноманітних джерел,аналіз творів О.Пушкіна,М.Лермонтова,М.Гоголя. Буде проводитися робота в групах, пошукова робота для створення презентацій. Проект сприятиме розвитку творчої уяви,умінню аналізувати художній твір,розвиватиме культуру мовлення.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усієї теми ,щоб діагностувати знання учнів. На початку-опитувальник та ЗХД , перегляд презентації вчителя , ознайомлення з буклетом « Від романтизму до реалізму». Матеріал для оцінювання береться в онлайн-бібліотеці. Проводиться соцопитування. До процесу оцінювання залучаються учні. Інформацію про оцінювання учні отримують до того , як робота завершена ,щоб виправити помилки. На завершальному етапі педагог оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання презентацій. Також проводиться вихідне опитування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель обговорює з дітьми проблеми безпеки в Інтернеті, спрямовує їх до спілкування і співпраці ,будує використовуючи метод фасилітації (бюлетень). Пропонує буклет , де учні знайомляться з темою і завданням проекту. Учні заповнюють З-Х-Д таблицю,яка дає можливість активізувати вже набуті знання,а в кінці проекту-особисті досягнення учнів. Обговорюється ключове та основні питання. За допомогою опитувальника з”ясовуються навчальні потреби учнів. Відбувається знайомство з учительською презентацією, спрямованою на максимальне зацікавлення учнів у проектній роботі, обговорюють презентацію. Вчитель доводить до відома учнів список джерел,ознайомлює з критеріями оцінювання кожного виду роботи. Учні опрацьовують запропоновані тексти. Перед створенням учнівської роботи учні одержують форму оцінювання учнівського прикладу. Вчитель знайомить учнів з критеріями оцінювання в навчальному проекті. Учні здійснюють пошук інформації в Інтернеті, вивчають літературу,повязану з темою проекту,спілкуються в групах. Вчитель контролює виконання завдань, спілкуючись з групами,переглядає план їхніх дій,щоб переконатися у правильності вибраних кроків. Результати роботи учні висвітлюють за допомогою учнівської презентації. З метою оцінювання результатів дослідження учитель використовує Форму оцінювання продуктів проекту. Після завершення проекту можна виявити ставлення до результатів проекту через використання Опитувальника.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рогатюк Ольга Борисівна

Фах, навчальний предмет

Російська мова та література, світова література

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Місто\село, район, область

Місто Фастів Київська область

Контактні дані

barb603334 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

2-6 червня 2014 р.

Місце проведення тренінгу

Тренери