Портфоліо Бойко Лесі з теми " Неоціненний скарб Землі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 06:42, 10 червня 2014, створена Бойко Леся (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Неоціненний скарб Землі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознаство. Основи здоров'я

Вік учнів, клас

3 клас, 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мій проект впроваджується з метою виховання бережного ставлення до навколишнього середовища, а саме, до води; формування та пропаганди екологічного виховання; забезпечення обізнаності учнів з питань властивостей води, кругообігу води, охорони та раціонального використання. Проект «Неоціненній скарб Землі» буде впроваджуватись для учнів 3 класу з предмету «Природознавство» ( Навчальна тема «Вода»). На початку впровадження проекту вчитель знайомить учнів зі своєю презентацією по заданій темі, а також роздає бюлетні, щоб зацікавити учнів і знайомить дітей з самим методом проектів за допомогою розробленого буклету буклету. Під час проекту вчитель створює опитувальник для учнів з даної теми, щоб більше дізнатися про їх знання.Впродовж проекту учні проводять своє опитування, а за результатами - складають діаграму. В ході проекту учні будуть розгадувати загадки, кросворди, складати вірші по темі, ілюструвати, розробляти свої інформаційні бюлетні, проводити досліди для ознайомлення з властивостями води, готувати та шукати цікаві факти в Інтернеті до проекту для екологічних хвилинок, створювати презентацію як результат отриманих знань. А також впродовж всього проекту учні разом з вчителем будуть працювати над З-Х-Д таблицею. Велика увага буде приділятися дослідницькій та екскурсійній роботі.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту учні обговорюють тему та основні питання, знайомляться та обговорюють презентацію вчителя, працюють з таблицею ЗХД. Вчитель проводить усне опитування та анкетування і з’ясовує,які знання мають учні. Діти разом із вчителем створюють «Асоціативний кущ» по темі. Протягом всього проекту використовується З-Х-Д таблиця, що дає можливість актуалізувати уже набуті знання, вивчити навчальні потреби, а наприкінці проекту особисті досягнення учнів. Виявлення поточного рівня знань учнів з теми, що вивчається, здійснюється за допомогою усного опитування кожної академічної години, а також письмового контролю, тестування. Само- оцінювання та взаємооцінювання учнів здійснюється в ході парної та групової роботи. В ході проекту здійснюється консультування слабших учнів сильнішими. В ході реалізації проекту учні висловлюють свою власну думку і дають відповіді на запитання проблемного характеру. До того ж,учні пишуть природничі диктанти та реферат. Велика увага приділяється екскурсійній та практичній роботі, в ході якої учні виконують різні досліди. Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключове питання – «Чи є щось потрібніше на Землі?», де демонструють презентацію і заповнюють таблицю ЗХД. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На кінець проекту учні представлять результати своїх досліджень у вигляді презентації. Для цього: 1.Учні переглядають презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації, 2. Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо. 3. Огляд та обговорення проекту з учнями. 4. Учні працюють з учительською презентацією. 5. Працюючи і вивчаючи теми проекту, учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення презентації. В процесі виконують практичну роботу (виконують досліди при вивченні властивостей води) та екскурсійну. 6. Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото; займаються її дизайном та оформленням. 7. Учні створюють інформаційні бюлетні. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 8. Демонстрація презентацій супроводжується оцінюванням.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Леся Бойко

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Місто\село, район, область

Київська область, місто Фастів

Контактні дані

bojko.lesya на bk.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

2-6 червня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Тренери

Одарич О.С. Грищенко А.П. Семендяй О.М.