Зміст виховної роботи Михайлівської ЗОШ І - ІІІ ст.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:00, 5 червня 2014, створена Мироненко Людмила (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Виховна робота школи Виховна робота школи була спланована на втілення основних нап...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Виховна робота школи

    Виховна робота школи була спланована на втілення основних напрямків роботи школи. Увага педагогічного колективу була зосереджена на потребах учня. Учителі творчо співпрацювали з учнями. Простежувалась турбота про фізичне та емоційне благополуччя учнів та стимулювання розвитку та саморозвитку учня.  
   Традиційно були проведені свято Першого дзвоника, (педагог-організатор Рудак О.П.)  концерт до Дня учителя(педагог-організатор Рудак О.П.), 

усний журнал до Дня пам´яті жертв голодомору «Україна пам'ятає…»(педагог-організатор Рудак О.П., Чурсінова Л.І.) , новорічні свята (педагог-організатор Рудак О.П., класоводи, класні керівники). Відповідно до художньо-естетичного напрямку проведено традиційні заходи школи: свято «Жінка, ти є світло правди і добра» (Саврасова А.С.), свято Останнього дзвоника (педагог-організатор Рудак О.П.). Спільно з дитиною війни Кабаненко Надією Миколаївною було організовано свято до Дня людей похилого віку та до Дня ветерана «З сивиною на скронях».

  Класні керівники зі своїми вихованцями приймали участь в загальношкільних заходах, проводили заплановані бесіди, години спілкування  та відкриті виховні години, працювали з класними колективами по всіх напрямках виховної роботи.
    Значну увагу педколектив приділяв громадянському вихованню. 

Найкраще проявив себе класний керівник 8 класу Самойленко Ф.І, провела цікаву відкриту виховну годину « Рушник – наш оберіг » . Учні класу спільно з класним керівником не лише провели цікаву пошукову роботу і вивчили історію українського рушника, особливості вишивок різних регіонів України, відшукали кращих вишивальниць села та запросили їх на свято. Були присутні батьки учнів та сільський бібліотекар Булава І. С. Про проведену роботу була замітка в газеті «Присамарська нива». Бібліотекарем організовано постійно діючі виставки «Ми вдячні Вам за Перемогу», «Ми чуємо тебе, Кобзаре, крізь століття», «Перші герої Чорнобиля». До 200-річчя з народження Тараса Шевченка в школі пройшли шевченківські дні ( тематична лінійка «Життєвий та творчий шлях Кобзаря », конкурс читців – декламаторів, конкурс малюнків «Стежинами Шевченка»). Переможець учениця 6 класу Мурінець І. До 53-річниці виходу людини в космос організований перегляд документального фільму «Космос как послушание», виставка: «Першовідкривачі космосу», бібліотечний урок «Підкорення космосу». Найактивнішим був 5 клас.