Обговорення користувача:24Alina1961qeoqrafi

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:16, 5 червня 2014, створена 24Alina1961qeoqrafi (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Рослинний світ України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, біологія

Вік учнів, клас

13 років

Стислий опис проекту

Даний навчальний проект розрахований для учнів 8 класу, створений по темі «Загальна характеристика природних умов та природних ресурсів України». Під час створення даного проекту учні будуть працювати як індивідуально, так і колективно, а також в організованих групах. Також будуть опрацьовувати додаткову навчальну літературу з даної теми, опрацьовувати добірку різноманітних завдань.

План вивчення теми

Плани вивчення теми

Оцінювання

Я та мої учні для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення використовуємо такі методи оцінювання, як опитування, анкетування, обговорення, самостійна робота з різними формами оцінювання, демонстрація своїх результатів. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Я буду оцінювати такі учнівські роботи, як повідомлення, різні види письмових робіт, презентації, або виступи учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання При вивченні даної теми учні повинні опрацювати теоретичний матеріал, виділити головні аспекти, провести дослідження різних оптичних явищ, вияснити, що в них спільного, а що відмінного; дослідити всі елементи побудов графічних зображень утворених у дзеркалі та лінзах; опрацювати додаткову літературу з даної теми, повідомити іншим учням про щось цікаве, невідоме. З’ясування навчальних потреб учнів здійснюється за допомогою опитування, анкетування, обговорення. За допомогою Інтернету учні шукають додаткову інформацію з даної теми, щось цікаве, усім невідоме. Для створення власних робіт в якості прикладу учні використовують приклад учнівської роботи. Оцінювання учнівських робіт відбувається різними методами і інструментами. В ході вивчення теми завдання підбираються від найлегшого до найскладнішого, пропонуються диференційовані завдання різного рівня складності. Учні самостійно можуть обрати завдання, яке їм під силу. Учням буде запропонований список додаткової літератури, з якої вони можуть почерпнути багато цікавого. Під час проекту учні створюють презентацію

Учні здійснюють захист проекту за зразком

Я створила http://utjuhfab.blogspot.com/[блог] для учнів, на якому вони можуть перевірити свої знання з теми.

Відомості про автора

Гавінська Аліна Тадеушівна

вчитель географії

Віньковецький НВК

Віньківці,Віньковецький район, Хмельницька область

0960701025

=Відомості про тренінг

03-10 червня

Віньковецький НВК

Хомишен Віталій Олександрович