Портфоліо з теми "Lifestyle"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:38, 26 травня 2014, створена AlenaBeregovay (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

One never can tell

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова, Історія

Вік учнів, клас

12-13 років. 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект One Never can Tell (Важко сказати) було створено для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. В ході проекту учні навчаться вести та сприймати діалог носія іноземної мови, отримають найбільш повну інформацію щодо національних свят, традицій та цікавих місць англомовних країн за допомогою спілкування та листування в інтернеті, розвинуть комунікативні навички та навички співробітництва, продемонструють можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами, а саме,носіями іноземної мови. Группи будуть ділитися за країнами, які вони будуть досліджувати( Канада, Англія, Америка). Кожна группа буде ділитися за ролями : турист, турагенти, носії мови. Робота над проектами оцінюється в ході роботи. Кінцевим результатом проекту буде учнівська презентація.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів та розробляти зміст учнівських проектів. На початку вивчення теми за допомогою Мозкової атаки учні визначають вплив спілкування на життя людини та на процесс розвитку свого кругозору. Вони отримують аркуш паперу, пишуть на ньому алфавіт. На дошці написана фраза "I speak English". Учням даеться завдання на кожну літеру написати слово, речення, ассоціацію на цю фразу про вплив английської мови на сучасне життя людини. Саме цей метод допоможе вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми,та розподілити учнів у групи для різних досліджень. Оцінювати роботу протягом усього проекту за допомогою методу Письмового щоденника. По-перше це буде цікаво для учнів, а по-друге це розвине їх внутрішне мовлення, яке дуже вплине на подальше спілкування. Головним є те, що щоденник може вестися у вільній формі, тобто можуть дозволятися помилки, головне це перейти мовний бар"єр. А ось кінцеве оцінювання можна провести за допомогою [1] Опитувальника, але він розрахований більш на засвоєння теми аніж перевірки знань англійської мови, проте одне з питань опитувальника вимагає розгорнутої власної відповіді, яка повинна опиратися на отримані знання в ході роботи над проектами.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи керівник проекту повинен підготувати всі необхідні матеріали та обладнання, перевірити наявність комп’ютерних програм, за допомогоюБуклету ознайомити з методом проектів та залучити адміністрацію школи та вчителів до допомоги у його проведенні. На початку проекту учні діляться на группи за країнами, які вони досліджують, а саме: Канада, Англія та Америка. Кожна группа ділиться ще на 3 підгруппи за ролями: турист, турагент, рекламодавець. Роль турагентів отримають обдаровані діти, а ті, що мають проблеми у навчанні — роль рекламодавця, всі інші отримають роль туриста. Проте важливим є те, щоб кожна группа дітей була зацікавлена в своїй роботі, тому треба максимально продумати завдання так, щоб всі діти відчували себе задіяними в процессі троботи над проектом. Для визначення навчальних потреб учнів використовується метод Мозковий штурм (АБВ). Робота починається індивідуально, потім учні об'єднуються в пари, доповнюють пропущенні “літери”, обмірковують та обговорюють зв'язки фраз або слів з темою, а потім представляють класу. Далі учні отримують свої ролі та завдання: “Туристи” - повинні визначитися з питаннями, які їх цікавлять: місця, свята, культурні особливості, розваги країн, які відведені для дослідження; “Турагенти” - отримують посилання на англомовні чати, в яких вони повинні будуть дізнатися відповіді на всі питання, які цікавлять “туристів”; “Рекламодавці” - створюють для турагентів та туристів календар зі святами та зробити презентацію на тему подорож до англомовних країн. Велика увага приділяється розподілу учнів, ті що потребують особливої допомоги у навчанні отримують легші завдання та додаткову підтримку, а обдаровані – більш творчі і складніші завдання. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні самостійно записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені проблеми. Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів. Після виконаної роботи учні захищають презентації та демонструють календар свят або особливих днів країни, яку вони дослідили.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Берегова Альона

Фах, навчальний предмет

вчитель іноземної мови

Навчальний заклад

ПНПУ ім.К.Д.Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

alenabereg044@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.02.2014 — 31.05.2014

Місце проведення тренінгу

ПЄУ "Хабад"

Тренери

Боднар Л.В.