Портфоліо Сохи О.М.
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Моя країна – Україна
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Історія, українська мова
Вік учнів, клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Працюючи над даним проектом, учні демонструють знання про світлові явища, закони відбивання і заломлення світла, дисперсію світла, спектральний склад світла, ультрафіолетові та інфрачервоні промені, утворення кольорової гами світла, спостерігають явище дисперсії світла, самостійно підбирають прилади для утворення і спостереження такого оптичного явища в атмосфері, як райдуга.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оцінювання відбувається протягом всієї теми Оцінювання. Навчальні потреби учнів визначаємо за схемою,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів навички 21 століття. Перед створенням блогу учні отримують від вчителя форму самооцінювання блогу та самоцінювання презентації за якою оцінять свою роботу за формою. Після завершення проекту закінчують заповнювати схему. Створений учнями блог та презентації буде оцінено учнями за формою. • Вміння користуватися текстовим редактором • Вміння користуватися Інтернет - ресурсами • Навички роботи з файлами • Базові навички роботи з PoverPoint ,електронними таблицями
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
1 етап. Інформувати батьків, вчителів, учнів школи про участь дітей 7 класу у проекті. Діти передають батькам Публікацію з інформацією про метод проекту. Перед початком виконання проекту вчитель має з’ясувати навчальні потреби учнів Форма оцінювання самоспрямування, що базуються на вивченні їх попередніх знань Презентація, вмінь і навичок за допомогою схеми. Обробивши запити учнів і застосувавши вчительську презентацію ознайомити учнів з цілями та завданнями проекту. Вчитель роздає форму оцінювання самоспрямування в навчанні. Учні разом з вчителем розробляють критерії, за якими учні в групах будуть проводити дослідження.
2 етап. За два тижні до даного уроку учням було поставлено питання, на яке вони повинні були дати коротку відповідь. Питання звучало так: «Що таке світло та колір?». Для відповіді було надано в користування певна кількість маленьких аркушів паперу з клейким прошарком трьох кольорів, яка дорівнювала кількості учнів в класі (групі). Учні вибирають будь-який аркуш, пишуть на ньому свою відповідь і приклеюють на «дерево знань». Учитель зачитує відповіді учнів і по кольору аркушів ділить всіх учнів на три групи. Кожна з груп повинна провести опитування серед учнів Форма опитування, батьків та вчителів про їх обізнаність про комп'ютерні віруси Діаграма опитування.
І група працює над проектом «Райдуга», ІІ група – «Світло й колір», ІІІ група –Створити блог групи з Опитувальником.
3 етап. Способи отримання необхідних даних учні обирають самостійно. Протягом проекту спілкуються в чаті створеному вчителем (про час та тривалість домовлено) згідно розроблених критеріїв.
4 етап. Результати свого дослідження семикласники представляють на блогах. Даний блог буде корисний для учнів та батьків. Перед створенням блогу та презентацій учні отримують від вчителя форму оцінювання презентації та блогу, за якою група-опонент поставить оцінку.
5 етап. На підсумковому занятті на основі зібраної інформації, І-ІІ групи створюють спільну презентацію, а група ІІІ- роздає Пам'ятки у вигляді буклету, демонструють створений Форма оцінювання вікі-сторінки блог групи з Опитувальником. В ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора Фасалітація, спрямовує діяльність створює, шаблон з підказками для виконання проекту.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Соха Ольга Миколаївна
Фах, навчальний предмет
Педагог-організатор
Навчальний заклад
Чечельницька ЗОШ І-ІІ ступенів
Місто\село, район, область
с.Чечельник, Дунаєвецький район, Хмельницька область
Контактні дані
0978439894
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
19-23 травня