Портфоліо Кірніцького Владислава з теми "Створення й показ слайдових презентацій"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Тема: "Створення й показ слайдових презентацій".
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Інформатика
Вік учнів, клас
16-17 років, 10 клас
Стислий опис проекту
Навчальний проект "???" розроблено відповідно до навчальної програми з математики для учнів 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Проект передбачає розширення та поглиблення знань учнів з теми "Створення й показ слайдових презентацій", розкриття практичного значення даного матеріалу, показ важливості вивчення даної теми у шкільному курсі інформатики.Суть проекту: пояснити поняття презентації, комп'ютерної презентації, слайдова презентація, тощо; як створювати слайдові презентації. Також вони будуть створювати презентації, публікації, займатись пошуком або самі створюватимуть відео фрагменти.Результатом роботи над проектом буде контрольний урок-конференця на який будуть запрошені усі бажаючі.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Упродовж всього проекту проводиться оцінювання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує учням розроблену ним презентацію а також таблицю для визначення рівня знань учнів щодо форматів аудіо та відеофайлів Таблиця З-Х-Д та обговорення основних питань теми, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. На кожному з етапів роботи над проектом учні шукають та опрацьовують інформацію з різних джерел мережі Інтернет, заповнююють при цьому Контрольний список для оцінки веб сайтів (Приклад 1, Приклад 2). Під час роботи над завданнями учні періодично заповнюють Форму аналізу виконання завдання, документ, призначений для самостійного оцінювання своїх вмінь і навичок керування своїм навчанням - Форма оцінювання самоспрямування у навчанні. Учні під час роботи над проектом здійснюють самооцінку свого просування у навчанні за допомогою розробленої вчителем Форми самооцінювання блогу. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі опитування, для визначення обізнаності учнів з питань проекту та перегляду продуктів діяльності учнів. Наприкінці роботи над проектом проводиться оцінювання діяльності учнів вчителем за допомогою "Форми оцінювання блогу вчителем", робота з контрольними списками та захист створеного блогу під час проведення відкритого уроку.
Форма для оцінювання обраних стандартів, програм та сформульованих навчальних цілей
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Перед початком проекту потрібно перевірити чи вміють учні працювати з мережею Інтернет та займатись пошуком інформації. Тому вчитель пропонує учням [Інструкцію для пошуку в Інтернеті]. Вчитель знайомить батьків та учнів із методом проектів та роздає буклети, а також визначає рівень знань та вмінь з теми, демонструючи [презентацію].
Тиждень 1.
Спочатку ставиться перед учнями Ключове запитання: Чи варто пов’язувати наше життя з геометрією? Проводиться дискусія де застосовується геометрія у житті: форма столу, пакетик чаю у формі пірамідки і т. д. Учні ознайомлюються із презентацією, після чого проводиться фронтальне обговорення наступних запитань:
Чи мають тіла обертання свою історію?;
Чи гідні тіла обертання називатись геометричними тілами?;
Найвідоміші споруди – звичайна композиція геометричних тіл чи захоплюючий світ просторових фігур?
Після розгляду питань учні об’єднуються у групи по 6-8 чоловік. Учитель пропонує учням створити свій блог та дати відповіді на запитання опитувальника. Для виявлення рівня попередньо набутих учнями знань, їм пропонується заповнити Діаграму. Щоб оцінити та актуалізувати знання учнів, вони заповнити перші дві колонки [Таблиці З-Х-Д].
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Кірніцький Владислав Миколайович
Фах, навчальний предмет
Математика, інформатика
Навчальний заклад
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Місто\село, район, область
м. Вінниця
Контактні дані
vladisoul888hotrod на gmail
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
Місце проведення тренінгу
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Тренери
Кобися Алла Петрівна