Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього". с. Шибена

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:51, 11 квітня 2014, створена Ludmyla (обговореннявнесок) (Педради тренінгу)

Перейти до: Навігація, пошук

Місце проведення тренінгу

Шибенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24-28 березня 2014 року

Адреса блогів

Прізвища тренерів

Креденцар Л.О

Список учасників в вигляді посилань на персон

Поберезька Діна Іванівна

Блог Поберезька Д.І.

Портфоліо Поберезька Д.І.

Карп'юк Ольга Степанівна

Блог Карп'юк О.С.

Портфоліо Карп'юк О.С.

Оніксімова Галина Анатоліївна

Блог Оніксімова Г.А.

Портфоліо Оніксімова Г.А.

Римар Олена Григорівна

Блог Римар О.Г.

Портфоліо Римар О.Г.

Шведа Оксана Володимирівна

Блог Шведа О.В.

Портфоліо Шведа О.В.

Блошук Тетяна Іванівна

Блог Блошук Т.І.

Портфоліо Блошук Т.І.

Морозюк Надія Василівна

Блог Морозюк Н.В.

Портфоліо Морозюк Н.В.

Білий Леонід Володимирович

Блог Білий Л.В.

Портфоліо Білий Л.В.

Педради тренінгу

Педрада. Модуль 5. Група 1

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання? На протязі всього проекту вчителі будуть контролювати те направлення діяльності учнів: 1) постійно консультувати по основним питанням проекту; 2) використовувати формуюче оцінювання.

Педрада. Модуль 5. Група 2

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння? Провести початкове оцінювання, виявити їх рівень знань за допомогою розробленої заздалегідь системою тестів, впродовж проводити поточний зріз знань, проміжне опитування, кросворди, вікторини, ребуси.

Педрада Модуль5.Група3

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів? 1. Самооцінка. 2. Оцінка керівника групи. 3. Тестування.

Педрада. Модуль 6. Група 1

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів?

Групи проблем: 1) Проблеми зі здоров’ям а) фізичні (погіршення зору, сутулість, лучовий синдром) б) психологічні (порушення самопочуття, залежність від мережі) 2) Проблеми з навчанням (втрачається здатність читати та слухати інших)

Педрада. Модуль 6. Група 2

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

1. Проводити заняття з учнями на яких розглядаються ризики для учнів під час роботи в мережі. 2. Вчителі-предметники, вчителі інформатики, батьки. Основне - не проводити час в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі. 3. Навчати потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися Інтернетом. Контролювати повинні батьки.

Педрада. Модуль 6. Група 2

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. Для того, щоб навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті необхідно проводити бесіди про заборону відвідування шкідливих сайтів і надавати корисну інформацію про сайти. Це може зробити фахівець. Залучити потрібно батьків для контролю за спілкуванням дитини в Інтернеті. Цю роботу потрібно починати коли дитина починає активно користуватися Інтернетом.

Шаблони

Шаблон:Персональна сторінка

Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія

Шаблон:Форма оцінювання демонстрації Портфоліо