Портфоліо Кравчук І.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:09, 7 квітня 2014, створена Zoya 12 (обговореннявнесок) (Ім'я, прізвище)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Рухливі ігри

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізичне виховання.Другорядні - інформатика.

Вік учнів, клас

6-10 років, 1-4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Однією з найефективніших доріг пізнання дитям навколишнього світу, джерелом позитивних емоцій є різні ігри - національні, спортивні, будь-які рухливі. Ігри викликають активізацію розумової діяльності школярів, сприяють розширенню їх кругозору, вдосконаленню всіх психічних процесів, розвитку фізичних здібностей, стимулюють природний розвиток організму дітей

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснювалось на протязі всього проекту. Я оцінила попередні можливості учнів перед початком проекту. Провела опитування дітей. На протязі проекту обмінювались з дітьми думками. Проводила самостійну роботу і самооцінювання. Вела журнали спостережень на протязі всього проекту. Наприкінці проекту відбувся захист проекту і презентація учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Розглядають разом з учителем питання з використанням вчительської презентації: 1. Для чого потрібні рухливі ігри? 2. Які ігри слід обирати 3. Учням пропонується робота над проектом, а для цього потрібно дати відповідь на контрольні запитання. 4. Вчитель демонструє презентацію про авторські права і звертає увагу учнів на необхідність його дотримання. 5.Учні об’єднуються в малі групи та організовують розподіл завдань для виконавців. 6. Кожна група аналізує історію виникнення рухливих ігор. 7. Учні знайомляться з правилами техніки безпеки 8. Учні роблять дослідження веб-сайтів про вислови та цікаві факти про рухливі ігри, знаходять потрібний теоретичний матеріал та малюнки, що стосуються теми проекту, а також аналізують усе. 9. Учитель створює мережевий опитувальник для оцінки знань учнів. 10. Вчитель на основі демонстрації прикладу учнівського блогу показує можливість учням ділитися результатами досліджень. 11. Учні досліджують друковані та електронні публікації. Добирають ілюстрації відповідно змісту. Під керівництвом вчителя вчаться розробляти презентації. Створюють презентацію в програмі Power Point. 12. Вчитель розробляє форму учнівського проекту і з критеріями оцінювання знайомить учнів. 13. Для диференціації навчання при оцінюванні знань учнів створюються тестові завдання по рівнях – для обдарованих учнів та учнів, що мають проблеми з навчанням. 14. Для фасилітації навчання вчитель створює презентацію у якій дає учасникам проекту чіткі вказівки по кроках як працювати над проектом, та вказує, що повинно бути кінцевим результатом роботи. 15. Учні планують створення публікації за результатами досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня. 16. Знаходять інформацію із мультимедійної енциклопедії та здійснюють опитування своїх однолітків. 17. Навчаються створювати публікацію у програмі Publisher. Роздрукована публікація поміщається на інформаційному стенді за два тижні до закінчення проекту. 18. Учні вчаться створювати веб-сторінки, на яку розміщують інформацію про свій проект. 19. В результаті створення веб-сторінки учні зможуть отримати собі друзів і співрозмовників у даній галузі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Інна Кравчук

Фах, навчальний предмет

вчитель фізичного виховання,фізичне виховання

Навчальний заклад

Строковецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

С. Строки, Теофіпольський р-н., Хмельницька обл.,

Контактні дані

syyfrhfdxer@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24-28 березня 2014р.

Місце проведення тренінгу

Строковецька ЗОШ І-ІІ ст.

Тренери

Яцюк Зоя Марківна