Портфоліо Аліни Демиденко з теми "Іншомовні слова у світі"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
«Іншомовні слова мандрують по світу»
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Англійська мова. Тема «Подорож»
Вік учнів, клас
6 класи, 11 років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Цей проект передбачений для учнів 6-х класів з теми "Подорож". Даний проект призначений для того, щоб зацікавити і спонукати дітей до вивчення уявлень про країни і їхню мову. Про іншомовні слова, які вживаються в українській мові. В процесі роботи над проектом учні створюють блоги в яких активно спілкуються протягом всього проекту, радять один одному як краще створити сценарій презентації, діляться своїми знаннями, які знайшли у Інтернеті. На завершальному етапі роботи над проектом учні представили результати своєї роботи на блозі. По результатам їх роботи можна дізнатись чому учні навчилися і які знання вони використають для наступного проекту.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Впродовж всієї роботи діти оцінюються, щоб діагностувати знання та мислення учнів,їх міркування. На початку вивчення теми учні розповідають про англомовні країни та Францію. Вони називають ті іншомовні слова, які вживаються в українській мові. Такі розповіді та обговорення після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні розуміють значення іноземної мови та чи вміють користуватись нею. На початку проекту вчитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів, для того щоб визначити попередні знання. За допомогою форми оцінювання блогу, вчитель оцінює діяльність учнів. Вчитель представляє презентацію до теми проекту, а учні заповнюють таблицю З-Х-Д . Таблиці учні заповнюють протягом всього проекту, саме вони допомагають вчителю контролювати процес засвоєння учнями вмінь і навичок. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо важливості подорожей не тільки країнами,а й лексикою і чи розуміють учні важливість даного проекту. Відповіді учнів на ключове запитання у їх блогах, надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах подорожі з більш широкими поняттями. На протязі всього проекту буде присутнє різне оцінювання. Не тільки вчитель буде їх оцінювати,вони будуть оцінювати один одного ,а також самооцінювання теж буде. Це буде їх спонукати до кращої підготовки. Кінцеву оцінку вчитель виставляє за допомогою форми» Поточне оцінювання.»
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
• Перед початком роботи над проектом вчитель приготував буклет [1]) яку демонструє учням. За допомогою цієї брошури учитель пояснює,що таке проектна робота. Брошура надалі може допомагати дітям у виконанні проекту. У брошурі чітко висвітлені питання, що стосуються проекту.Учні проходять електронне анкетування. РЕЗУЛЬТАТИ обговорюють. • При вивченні теми учні досліджують англійські та французькі слова, які вживаються в українській мові. . Вчительська презентація допоможе донести ключові питання. • З`ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом проведення мозкового штурму та обговоренням основних питань. Також пропонуємо учням заповнити таблицю З-Х-Д і організаційну діаграму, для того щоб визначити їхні попередні знання. • За допомогою Інтернету учні знаходять потрібну інформацію. Вчитель разом з учнями створить блог. Так в цьому блозі вони зможуть обговорювати робот та обмінюватися думками. У нашій школі були волонтери і ми з ними підтримуємо зв’язок. Тому діти будуть спілкуватися он-лайн з носіями мов, та разом працювати над проектом.Учні за допомогою пошукових систем,та волонтерів знаходять слова англійські та французькі. Звертають увагу на те,що англійських слів багато вживаються в спорті. а французьких-в моді. Учні діляться на дві групи. Вчитель організовує спілкування в групах англійською мовою та французькою мовою, використовуючи ці слова. Особливо обдарованим учням вчитель поставить завдання додаткове (скласти вірш, загадки). За це буде додаткове оцінювання. • Щоб прослідкувати чи всі учні активні , вчитель надає форму оцінки самоспрямування, яка допоможе учням об'єктивно оцінити свою діяльність і діяльність їх однокласників. Використовують журнал роботи в проекті. • Оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльність в ході виконання проекту буде здійснюватись за допомогою форми оцінювання блогів. • Диференціація учнів буде проводитись шляхом опитування. Учні мають самі вибрати собі діяльність із запропонованих вчителем. Це робиться для того щоб учневі було максимально цікаво виконувати певну роботу у проекті. Також пропонується учням разом з вчителем скласти певний список питань які полегшать роботу над дослідженням.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Демиденко Аліна Леонідівна
Фах, навчальний предмет
вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Фастівська спеціалізована ЗОШ 1-3 ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов
Місто\село, район, область
Контактні дані
Відомості про тренінг
Тренінги за 10 версією Програми Intel "Навчання для майбутнього"
Дати проведення тренінгу
24-28 березня 2014 року
Місце проведення тренінгу
Фастівська спеціалізована ЗОШ 1-3 ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов
Тренери
Мельнічук Ірина Сергіївна
Яцкєвіч Наталія Антонівна