Портфоліо Демчини Олексія з теми: "Врятуємо природу. Врятуємо себе "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:30, 28 березня 2014, створена Демчина Олексій (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

«Врятуємо природу. Врятуємо себе»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

екологія, біологія, географія

Вік учнів, клас

Учні 11 класів, 16 – 17 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Врятуємо природу. Врятуємо себе», призначений для вивчення теоретичного матеріалу на уроках екології, біології, географії та проведення позакласних годин з даної теми переважно у старших класах. Учні працюють над проектом на уроках екології, біології, географії, вдома та під час виховних заходів. У проекті беруть участь 11 класу. Досліджують загальні питання: що ж таке екологія душі, як це пов’язано з проблемами екології довкілля. Підбирають матеріали, статті з газет, шукають інформацію в Інтернеті, будують діаграми, аналізують та роблять висновки. Передбачається розділити учнів на 4 групи, які перші дві групи досліджують хто є безпосередньо об’єктами забруднення: атмосфери, води; дві інші групи досліджують хто є опосередкованими об’єктами забруднення (жертвами забруднення): рослини,тварини. Також 4 групи об’єднавшись створюють публікацію, де висвітлюється цікавий матеріал, який стосується даної теми. 1 група – «Атмосферики» 2 група – «Водяники» 3 група – «Рослинки» 4 група – «Тваринки». Результати роботи учнів були представленні на відкритій виховній годині, які об’єктивно оцінюються.

План вивчення теми (вставити посилання на файли)

План проекту

План впровакдження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення використовуємо таблицю ЗХД та форми. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Будемо оцінювати, письмові роботи, презентації, виступи учнів. Взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками.

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій та вдосконаляться навички збирання даних кількома способами. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про вплив діяльності людини на навколишнє середовище.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова