Начальний проект "Енергозберігвючі технології"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:16, 28 березня 2014, створена Марина Шевченко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Назва навчальної теми= Енергозберігаючі технології =Основний та другорядні (дотичні) ...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Енергозберігаючі технології

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, історія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Енергозберігаючі технології» виконували з курсу «Фізика» в 7 класі під час вивчення теми «Теплові явища». Взявши на себе роль вчених-дослідників кожна мала група учнів обирає тему, що представляє для них інтерес (У чому полягає стан теплової рівноваги? Опишіть екологічні проблеми використання теплових машин. У чому полягає принцип дії теплових машин). Учні збирають інформацію щодо обраної теми протягом певного періоду часу. Кінцевим продуктом буде створення блогу. Зрештою оцінюють і представляють результати своїх досліджень на конференції яка організована як он-лайн захист.

План вивчення теми (вставити файл)

вивчення теми

виконання навчального проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для визначення системи оцінювання мною та моїми учнями будуть використовуватися такі види оцінювання: самоперевірка,взаємоперевірка теоретичних знань та практичних навичок. Мною буде відслідковуватися робота по підвищенню знань учнів та проводитиметься робота над допущеними помилками. Інструментами для оцінювання стануть різнорівневі тести,картки на встановлення відповідностей, створення презентацій,публікацій,що містить не тільки теоретичний матеріал, а й інформацію,що свідчить про важливість стійких знань у життєвих ситуаціях.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи знайомлю учнів зі статтею про авторське право та плагіат. За допомогою учительської презентації знайомлю учнів з ключовим, тематичними та змістовими питаннями з теми проекту, проводжу» мозкову атаку», яка допомагає визначити, як діти ставляться до запропонованої теми та що вони знають про порушену в проекті проблему, [1] «В чому загадка природи» та діаграму. Пропоную учням класу розділитися на творчі групи, попередньо ознайомивши їх із завданнями груп. Поділ відбувається за бажанням учнів . 1 група «Теоретики» розкривають теоретичні засади природних явищ 2 група «Дослідники» досліджують роль теплових явищ у природі та побуті 3 група «Практики», проводять експеримент «Конвенція» та роблять відповідні висновки Під час виконання проекту учні вчаться зберігати використані джерела та посилання, створювати презентацію, використовувати блог для опитування, для обміну інформацією та обговорення даного проекту. Звіт учні розміщують на блозі, тут же вони можуть отримати консультацію вчителя. Перед початком роботи на блозі учні отримують форми оцінювання з чітко визначеними критеріями та розподілом балів, якими будуть користуватися протягом всього проекту.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шевченко Марина Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та математики

Навчальний заклад

Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ст

Місто\село, район, область

с. Першотравневе, Нікопольський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.03-29.03

Місце проведення тренінгу

Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Вікторія Гнєзділова