Портфоліо Громсмького Анатолія
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
«Лінзи. Оптична сила і фокусна відстань лінзи. Побудова зображень, які дає нам тонка лінза »
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізика,інформатика, математика, українська література.
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років.
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Даний проект буде вивчатись у 7 класі з розділу «Світлові явища». Учні повинні знати: види лінз, основні елементи лінзи, означення лінзи, тонкої лінзи, одиниці виміру фокуної відстані та сили лінзи; учні повинні вміти: вимiрювати фокусну вiдстань та оптичну силу лінзи, користуватися лупою, лiнзами, розв’язувати задачi, застосовуючи формули лінзи, будувати зображення, утворенi за допомогою лінз, презентувати результати навчальної діяльності.
План вивчення теми (вставити файл)
Лінзи.Види лінз. Основні характеристики лінз. Побудова зображень, які дає тонка збираюча лінза. Побудова зображень, які дає тонка розсіювальна лінза. Повідомлення учня
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
В основу вправи покладено таблицю, що заповнюється на класній дошці або на великому аркуші паперу вчителем разом з учнями.
Що ми знаємо? Що хочемо дізнатися? Про що дізналися?
Заповнення цієї таблиці дає можливість
o вчителю: оцінити навчальні потреби учнів, їх попередні знання o учням: навчатися активно і більш зацікавлено; пригадувати те, що вони вже знають; вчитися формулювати запитання; формувати нові знання.
Щоб організувати діяльність: 1. Попросіть учнів заповнити першу колонку у своїх зошитах, записуючи, що вони знають з цієї теми. 2. Накресліть таблицю на дошці і заповніть її разом із усім класом, формулюючи і коректуючи думки учнів. 3. Попросіть учнів сформулювати запитання, які вони мають з цієї теми, на які б вони хотіли знайти відповідь. Якщо потрібно, вчитель може стимулювати власним прикладом і поставити свої запитання. 4. Запишіть запитання в другій стовпчик таблиці. 5. Подальша робота може здійснюватись різними шляхами: читання підручника, слухання доповіді, дослідження тощо, але важливо, щоб учні у всіх формах навчання шукали відповіді на свої запитання. 6. Обговорення результатів. Учні спочатку повідомляють про те, на які запитання вони знайшли відповіді і записують це у стовпчик «Що ми дізналися?» 7. Потім вони відмічають ті нові думки (ідеї, знання, результати), які вони не очікували і на які не ставили запитання. Все це записується у третій стовпчик. 8. Після цього можна попросити учнів сформулювати нові запитання до цих думок і дописати їх у другій стовпчик. 9. Запитання, на які в процесі роботи не було знайдено відповіді, можуть стати предметом для індивідуальної творчої домашньої роботи – пошук відповіді в додатковій літературі або в Інтернеті
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Громський Анатолій Олександрович
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізики та інформатики
Навчальний заклад
Волочиськ4а ЗОШ І-ІІ ст№3
Місто\село, район, область
м.Волочиськ
Контактні дані
0686483833
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
24.03-28.03.2014
Місце проведення тренінгу
Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№5
Тренери
Пересунько Світлана Петрівна