Портфоліо Громсмького Анатолія

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 08:47, 28 березня 2014, створена Tol (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Лінзи. Оптична сила і фокусна відстань лінзи. Побудова зображень, які дає нам тонка лінза »

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика,інформатика, математика, українська література.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект буде вивчатись у 7 класі з розділу «Світлові явища». Учні повинні знати: види лінз, основні елементи лінзи, означення лінзи, тонкої лінзи, одиниці виміру фокуної відстані та сили лінзи; учні повинні вміти: вимiрювати фокусну вiдстань та оптичну силу лінзи, користуватися лупою, лiнзами, розв’язувати задачi, застосовуючи формули лінзи, будувати зображення, утворенi за допомогою лінз, презентувати результати навчальної діяльності.

План вивчення теми (вставити файл)

 Лінзи.Види лінз.  Основні характеристики лінз.  Побудова зображень, які дає тонка збираюча лінза.  Побудова зображень, які дає тонка розсіювальна лінза.  Повідомлення учня

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

В основу вправи покладено таблицю, що заповнюється на класній дошці або на великому аркуші паперу вчителем разом з учнями.

Що ми знаємо? Що хочемо дізнатися? Про що дізналися?





Заповнення цієї таблиці дає можливість

o вчителю: оцінити навчальні потреби учнів, їх попередні знання o учням: навчатися активно і більш зацікавлено; пригадувати те, що вони вже знають; вчитися формулювати запитання; формувати нові знання.

Щоб організувати діяльність: 1. Попросіть учнів заповнити першу колонку у своїх зошитах, записуючи, що вони знають з цієї теми. 2. Накресліть таблицю на дошці і заповніть її разом із усім класом, формулюючи і коректуючи думки учнів. 3. Попросіть учнів сформулювати запитання, які вони мають з цієї теми, на які б вони хотіли знайти відповідь. Якщо потрібно, вчитель може стимулювати власним прикладом і поставити свої запитання. 4. Запишіть запитання в другій стовпчик таблиці. 5. Подальша робота може здійснюватись різними шляхами: читання підручника, слухання доповіді, дослідження тощо, але важливо, щоб учні у всіх формах навчання шукали відповіді на свої запитання. 6. Обговорення результатів. Учні спочатку повідомляють про те, на які запитання вони знайшли відповіді і записують це у стовпчик «Що ми дізналися?» 7. Потім вони відмічають ті нові думки (ідеї, знання, результати), які вони не очікували і на які не ставили запитання. Все це записується у третій стовпчик. 8. Після цього можна попросити учнів сформулювати нові запитання до цих думок і дописати їх у другій стовпчик. 9. Запитання, на які в процесі роботи не було знайдено відповіді, можуть стати предметом для індивідуальної творчої домашньої роботи – пошук відповіді в додатковій літературі або в Інтернеті

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Громський Анатолій Олександрович

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та інформатики

Навчальний заклад

Волочиськ4а ЗОШ І-ІІ ст№3

Місто\село, район, область

м.Волочиськ

Контактні дані

0686483833

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24.03-28.03.2014

Місце проведення тренінгу

Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№5

Тренери

Пересунько Світлана Петрівна