Портфоліо Скопенко Ольги з теми "Глухів історико-архітектурний"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:48, 29 січня 2014, створена Скопенко Ольга Іванівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Географічна характеристика своєї області. Особливості культури і побуту місцевого населення.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія.

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні об’єднуються у пошукову дослідницьку групу, яка вивчає архітектурні пам’ятки м. Глухова, історичні події, які з ними пов’язані та сучасний їх стан і використання в наш час. Свою роботу учні починають з обробки певного матеріалу у краєзнавчому музеї, створюють відеофільм про місто, виступають у ролі журналістів, ведуть зйомку по місту.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком проекту учитель використовує ЗХД таблицю та асоціативний кущ для з’ясування навчальних потреб учнів та їх попередні знання щодо проблеми проекту. Протягом роботи над проектом для відслідкування прогресу у навчанні та оцінювання рівня мислення учнів вчитель веде журнал спостереження, надає консультації, використовує контрольні списки і форми оцінювання продуктів учнівської діяльності. Наприкінці роботи над проектом учні закінчують працювати із ЗХД таблицею, учитель перевіряє набуті ними знання за допомогою опитувальника. За допомогою форм з критеріями оцінювання відбувається постійне самооцінювання та взаємооцінювання учнів. Наприкінці проекту відбувається захист проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком вивчення теми учитель демонструє стартову презентацію «Сучасне місто у фотооб’єктиві», де розповідає про сучасні та давні будівлі міста, не визначаючи їх використання у наш час. На початковому етапі учитель обговорює ключове питання «Які визначні пам’ятки міста сховані під його куполом?». Методом «Мозкової атаки» визначають напрямки досліджень, ставлять завдання, визначають мету.

1. Отримання потрібної додаткової інформації та співпраця з науковими робітниками краєзнавчого музею. 2. Ознайомлення з експонатами музею за даною темо. 3.Проведення відео зйомки по місту за його визначними пам’ятками. 4. Оформлення відеофільму. 5. Створення учнівської презентації за фотографіями. 6. Звітування творчої групи перед старшокласниками школи. За долпомогою учителя учні утворюють проектні груп та отримують завдання з урахуванням своїх інтересів: І група «Науковці» - Які особливості появи архітектурних будівель міста?(результати дослідження представляють у вигляді wiki-статті). ІІ група «Журналісти» - Які архітектурні стилі переважають у будівлях? (результати досліджень представляють у вигляді презентації) ІІІ група «Режисери» - Яким історичним подіям приурочені архітектурні будівлі? (результати досліджень представляють у вигляді блогу). Впродовж всього навчання учитель консультує учнів, спостерігає та аналізує їх діяльність. Використовуючи різні методи та інструменти оцінювання (ЗХД схема, асоціативний кущ, контрольний список) учитель виявляє навчальні потреби учнів. Наприкінці вивчення теми, за допомогою опитувальника, відбувається перевірка результатів досягнень учнів. Учні представляють результати досліджень.

Wiki-стаття з теми "Історичні події, яким приурочені архітектурні будівлі Глухова"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Скопенко Ольга Іванівна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії

Навчальний заклад

Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок».

Місто\село, район, область

село Баничі, Глухівський район, Сумська область.

Контактні дані

skopenko.olga2@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.2014 - 02.02.2014р.р.

Місце проведення тренінгу

Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок»

Тренери

Антонченко Марія Олексіївна, Клочко Оксана Миколаївна