Портфоліо Кіяшко Людмила Володимирівна за проектом "Терни між зірок"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:15, 28 січня 2014, створена Gala12133 (обговореннявнесок) (Навчальна тема)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Учнівський приклад Дозволи Матеріал Навчальний матеріал Оцінювання

Навчальна тема

Здорова їжа та напої в Германії

Клас

7 клас 12-13 років



Стислий опис проекту

Навчальний проект з німецької мови призначений для учнів 7 класу. На цьому етапі Вчитель виступає на нараді при директорі, презентує буклет,Курси проводить анкетування батьків,Дозволи вчителів школи, обробляє анкети, робить висновки стосовно відношення респондентів до цієй форми роботи, мотивує учнів. Учні заповнюють З-Х-Д - таблицю, отримають завдання, вживаються в проект. Вчитель об’єднує учнів в групи та фіксує в своєму журналі учнів за групами. Учні Створюють опорний конспект, ознайомлюються з матеріалами Для цього учитель демонструє презентацію. Розповідає учням про переваги використання Інтернету при роботі з проектами, розповідає про авторське право, роздаючі лист Пошук в Інтернеті ; роздає учням Контрольний список для оцінки веб- сайтів. Середні класи. Роздає Інструкцію роботи з ПК. Вчитель роздає за необхідністю шаблони презентацій. Учні планують свою роботу, ознайомлюються з Інструкцією роботи з ПК.

Повний План вивчення теми

Плани

Навчальні цілі

Під час проекту ми намагалися досягти наступних цілей:


Діяльність учнів і вчителя

До початку проекту:


Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків.

Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту.

Провести анкетування з дітьми за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми.

Реалізація проекту:


Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи З-Х-Д таблиця та діаграма Вена . Учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д про чинники покращення екологічного стану в місті. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до метапізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту.

Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують , контрольний список для вікі , в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні.

Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевої роботи на вікі-сайті . Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за вікі . Здійснили слідуючі оцінювання: Оцінювання

Відомості про автора

Ім'я прізвище

Кіяшко Людмила Володимирівна

Фах, предмет

Вчитель німецької мови

Навчальний заклад

м. Дніпропетровськ, КЗО "Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю"

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

9 жовтня - 23 жовтня 2012р

Місце проведення тренінгу

м.Дніпропетровськ, КЗО "Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю"

Тренери

Філюк Галина Іванівна

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 9 жовтня - 23 жовтня 2012


Мої закладки

ТРЕНІНГИ