Користувач:MARIYKA

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:06, 16 січня 2014, створена MARIYKA (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чарівне королівство дробів Замок.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

історія

музика

Вік учнів, клас

10-11 років, 5-ий клас

Стислий опис проекту

Проект носить назву " Чарівне королівство дробів" - це навчальний проект з математики, у якому можуть приймати участь учні 5 - 7класів. В проекті задіяні матеріали з історії, музики, математики. У результаті роботи над даним проектом учні вчаться самостійно знаходити необхідну інформацію, користуючись навчальною літературою, що запропонована вчителем, а крім цього додатковими матеріалами. Сам проект являє собою подорож, де головна мета знайти відповіді на запитання. Оскільки подорож є непростою, то для більш продуктивної роботи всі дослідники, що працювали над даним проектом були поділені на групи: - математики;

- історики;

- дослідники;

- музиканти;

План вивчення теми

Оцінювання

На початку роботи над проектом учням було запропоновано ряд документів, згідно яких буде оцінюватись їх робота над проектом.

AHR0cDovL2xtaS1zY2hvb2wucnUvaW1hZ2UvbmV3cy9jMjA5MT.jpg

Критерії оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

1 етап – Підготовчий. Формування проблеми, цілей і завдань проекту. Визначення творчого назви проекту. Об’єднання учнів у групи. Форми роботи з учнями: попереднє тестування. Форми роботи учнів: обговорення плану роботи та форми представлення результатів за групами. Форми роботи вчителя: підготовка матеріалів тестування, оцінювання; підготовка презентації проекту; консультування учнів, допомога в підборі можливих джерел інформації з теми дослідження. Підсумок: формування проблеми, цілей і завдань проекту. Визначення творчої назви проекту, створення груп.

2 етап – Основний. Вивчення та дослідження учнями питань "Як поділити порівну три яблука на двох друзів?"�, "Чому ще в давні часи стверджували, що математика і музика сестри?", "Як люди в давнину вирішили питання про поділ території?", "Чи можна поділити одиницю певного товару порівну на n частин?". Пошук потрібної інформації, огляд і знайомство з соціальними сервісами мережі Інтернет. Форми роботи учнів: робота з літературою, обробка та узагальнення одержаних матеріалів, вивчення прийомів роботи з обраними сервісами і технологіями. Форми роботи вчителя: консультування учнів.

3 етап – Заключний. Створення продуктів проекту: публікацій, презентацій, вікі-статей. Форми роботи учнів: підбір графічних об'єктів, що ілюструють результати діяльності, опрацювання зібраних відомостей, уточнення оформлення результатів досліджень, самооцінка роботи. Форми роботи вчителя: консультування учнів. Презентація і захист проекту. Форми роботи учнів: уявлення отриманих результатів, відповіді на запитання присутніх, оцінювання роботи кожного учасника своєї групи і роботи інших груп. Форми роботи вчителя: оцінювання роботи групи, підведення підсумків.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Давиденко Марія

Питання,що спрямовують проект

Ключове питання

Чи можливо уявити світ неподільним ?

Тематичні питання

XtJPSCXgZcM.jpg

- як поділити порівну три яблука на двох друзів ?

- чому ще в давні часи стверджували, що математика і музика сестри ?

- як люди в давнину вирішили питання про поділ території ?

- чи можна поділити одиницю певного товару порівну на n частин ?

Змістовні питання

Що таке дріб?

Коли виникли дроби?

Що таке знаменник дробу?

Що таке чисельник дробу?

Де використовують дроби?

Як записується дріб?

Хто перший заговорив про музику через дроби?

Матеріали проекту

Презентація вчителя

Сайт вчителя

Презентація учнів

Сайт учнів

Публікація учнів