Обговорення:Портфоліо навчальної теми: "Із народної мудрості. Загадки" 5 клас
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Вчитель, як керівник проекту, добре продумала план вивчення теми: чітко визначила ключові і тематичні питання, коротко і зрозуміло описала діяльність вчителя і учнів, звернула увагу на диференціацію. Навчальні цілі запропоновані в портфоліо демонструють логічність та послідовність у плануванні роботи вчителя перед проектом, а також підкреслюють основні навички, які метод проектів може сформувати в учнів.--Білоус Галина 16:30, 15 січня 2014 (EET)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Використання різних методів та інструментів оцінювання згідно теми. Стислий опис проекту висвітлює форми роботи учнів, а також демонструє головну мету проекту та результати по завершенні роботи над ним.
Самооцінювання учнів сприяє вдалому формуванню їхньої самооцінки--Білоус Галина 16:34, 15 січня 2014 (EET)
Ідеї для покращення
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Як приклад учнівської роботи - презентація чудовий форма роботи. Вчитель в свою чергу може прослідкувати не лише за результатами роботи учнів, а й за їх активністю в проекті, креативністю та винахідливістю.--Білоус Галина 16:40, 15 січня 2014 (EET)
Ідеї для покращення
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Дуже важливо правильно оцінити роботу учнів в проекті, врахувати всі їхні старання, прослідкувати вклад кожного члена групи в проект. Щоб перевірити настільки уважно учні ознайомились із народною творчістю, педагог пропонує виконати різні завдання, переглянути та оцінити Інтернет-сторінки, з якими вони працювали під час виконання пректу. Такі форми оцінювання дають змогу керівнику проекту не залишити без уваги жодного кроку своїх учнів в проекті.--Білоус Галина 16:43, 15 січня 2014 (EET)
Ідеї для покращення
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Для фасилітації педагог пропонує чудові інструменти: на початку робота демонструє буклет, яким ознайомлює учні в з методом проектів, стартовою презентацією заохочує дітей до роботи над проектом, стимулює поділ учнів на групи (диференційований підхід), пропонує необхідні для роботи над проектом джерела.--Білоус Галина 16:44, 15 січня 2014 (EET)